کد خبر 362899

نرخ اجاره خانه در ارزان‌ترین منطقه تهران چند؟

اگر قصد داشته باشید در ارزان ترین منطقه تهران واحدی مسکونی اجاره کنید، باید حداقل هزینه ای نزدیک به یک میلیون و سیصد هزار تومان در ماه را در نظر بگیرید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، ارزان ترین منطقه تهران، یعنی منطقه ۱۸ تهران نیز چندان با مستاجران سر سازگاری ندارد.

 بررسی ها نشان می دهد قیمت مسکن در این منطقه از تهران، به قیمت متوسط ماهانه ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان خرید و فروش می شود. بررسی ها نشان از آن دارد که در بهار امسال واحدی ۵۸ متری در محله ولیعصر جنوبی منطقه ۱۸ به قیمت ۱۰ میلیون رهن و ماهانه یک میلیون تومان اجاره در اختیار مستاجر قرار گرفته است.

 در عین حال  قیمت رهن کامل واحدی ۶۰ متری در محله بهداشت برابر با ۷۰ میلیون تومان رهن کامل بوده است. در همین محله قرارداد واحدی قدیمی سازتر به قیمت ۱۰ میلیون پیش و ۲۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه، منعقد شده است.

 در محله خلیج فارس قرارداد واحدی ۵۰ متری به قیمت ۵۰ میلیون تومان به علاوه ۵۰۰ هازر تومان اجاره ماهانه، میان مالک و مستاجر منعقد شد. در محله ولیعصرشمالی نیز پولی پیش واحدی متراژ پایین ۳۵ میلیون و اجاره ماهانه ان ۳۰۰ هزار تومان اعلام شده است.

 این اطلاعات از سامانه اطلاعات بازار املاک استخراج شده است. لازم به توضیح است سال گذشته در همین منطقه با ودیعه هایی در محدوده ۵ میلیون تومان و با اجاره ماهانه ۳۰۰ هزار تومان امکان اجاره یک واحد مسکونی فراهم بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری