کد خبر 325210

اتمام مسکن مهر پرند تا شهریور ۹۸

مدیرعامل شرکت عمران پرند از اتمام پروژه‌های مسکن مهر این شهر تا شهریور ماه سال آینده خبر داد و گفت: برای تعیین تکلیف واحدهایی که متقاضیان آن آورده خود را واریز نکرده‌اند به‌زودی فراخوان می‌دهیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محسن وطن‌خواهی  با اعلام این‌که به زودی فراخوانی برای تعیین تکلیف آورده متقاضیان اعلام می‌کنیم، اظهار کرد: در شهر پرند حدود 96 هزار واحد مسکن مهر در ساخت است که از این تعداد تاکنون حدود 70 هزار واحد تحویل متقاضیان شده است.

وی با بیان این‌که حدود 10 هزار واحد نیز ساخته شده اما به دلیل نبود یا کمبود زیرساخت‌های مربوط به آب، برق و فاضلاب بخشی از آنها را نمی‌توانیم افتتاح کرده و تحویل دهیم، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته حدود 5 هزار واحد همزمان با دهه مبارک فجر امسال افتتاح خواهد شد.

وی با تاکید بر این‌که پرونده مسکن مهر پرند شهریورماه سال آینده بسته می‌شود به موضوع انتقال تعدادی از متقاضیان مسکن مهر پردیس به پرند اشاره و تصریح کرد: دولت تعهد داده که مسکن مهر متقاضیان را تحویل دهد، در این راستا آن دسته از متقاضیان شهر پردیس که به دلایلی واحد مسکن مهر به آنها اختصاص نیافته و در واقع بیش از ظرفیت پردیس ثبت نامه صورت گرفته به پرند منتقل می‌شوند.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با یادآوری این‌که بر اساس تفاهم صورت گرفته حدود 500 واحد برای این متقاضیان در نظر گرفته شده است، گفت:‌ این متقاضیان همان آورده‌ای را که سایر متقاضیان مسکن مهر پرند پرداخت کرده‌اند را بایستی واریز کنند.

وطن‌خواهی با اعلام این‌که متقاضیان باید حدود 32 میلیون تومان آورده داشته باشند، افزود:‌ به زودی طی فراخوانی از متقاضیانی که آورده خود را واریز نکرده‌اند می‌خواهیم هر چه زودتر نسبت به این کار اقدام کنند، در غیر اینصورت از سامانه مسکن مهر حذف خواهند شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر