کد خبر 270558

قول آخوندی برای اتمام پروژه‌های مسکن مهر تا پایان سال ۹۷

وزیر راه و شهرسازی قول داده که اقدامات لازم نسبت به تکمیل طرح‌های مسکن مهر تا پایان امسال را انجام دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، صدیف بدری سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات ایجادشده در حوزه مسکن مهر، گفت: یکی از اشتباهات دولت‌های یازدهم و دوازدهم در حوزه تأمین مسکن اقشار کم‌درآمد و ضعیف جامعه این بود که عزم جدی برای تکمیل و یا حتی ادامه طرح مسکن مهر نداشت.

وی با تأکید بر اینکه "تاکنون جلسات متعددی با وزیر راه و شهرسازی پیرامون مشکلات موجود در مسکن مهر داشته‌ایم"، اظهار داشت: در این جلسات به آقای آخوندی و معاونان وزارت راه و شهرسازی متذکر شده‌ایم که باید چاره‌ای عقلانی و منطقی برای تکمیل طرح‌‌های مسکن مهر بیندیشند، زیرا متقاضیان با مشکلات بسیاری مواجه هستند، هشدارهایی پیرامون این موضوع داده‌ایم که ممکن است اوضاع برای متقاضیان مسکن مهر وخیم شده و تبعاتی را برای کشور ایجاد کند.

سخنگوی کمیسیون عمران مجلس تصریح کرد: در آخرین نشستی که با آقای آخوندی وزیر راه‌ و شهرسازی پیرامون وضعیت مسکن مهر داشتیم و چندی قبل برگزار شد، وی قول داد که اقدامات لازم نسبت به تکمیل طرح‌های مسکن مهر تا پایان امسال را انجام دهد.

نماینده مردم اردبیل در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: دولت حتماً باید برنامه عملیاتی و جدی برای حوزه مسکن، به‌خصوص مسکن اقشار کم‌درآمد داشته باشد، اما، ما تاکنون برنامه عملیاتی و جدی از دولت در این بخش ندیده‌ایم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر