{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 230065

معاونت مسکن وزارت راه و شهرسازی بالاخره گزارش بازار مسکن شهریور و مهر ماه و گزارش فصل تابستان را بر روی وبسایت خود قرار داد اما گزارش فصل بهار هنوز منتشر نشده است.

معاونت مسکن وزارت راه در واکنش به یکی از خبرگزاری ها درباره عدم انتشار گزارش بازار مسکن در وبسایت وزارت راه بخشی از این گزارش‌ها را منتشر کرد و گزارش وضعیت بازار مسکن در دو ماه شهریور و مهر ۹۶ و همچنین گزارش فصل تابستان بازار مسکن را در وبسایت رسمی این وزارت خانه قرار داد اما گزارش فصل بهار هنوز منتشر نشده است. اگر چه در وبسایت وزارت راه، در بخش گزارشات فصلی بازار مسکن، تیتری با عنوان گزارش تحولات بازار مسکن فصل بهار هم وجود دارد اما این تیتر برخلاف سایر تیترها، محتوا ندارد و هایپر لینک آن فعال نیست.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از مهر، با توجه به استقبال از صندوق پس انداز مسکن یکم و افزایش افتتاح حساب در این صندوق، بسیاری از افتتاح کنندگان در نیمه دوم امسال زمان سررسید دریافت تسهیلات آنهاست و بسیاری از متقاضیان خرید مسکن در تلاش هستند تا با استفاده از تحلیل وضعیت بازار مسکن، مسکن مورد نیاز خود را خریداری کرده یا به فروش برسانند.

گزارش وزارت راه

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری