خبر مهم مجلس درباره مسمومیت دانش آموزان؛ جلسه کارگروه حقیقت یاب برگزار شد

نشست کارگروه حقیقت‌یاب علل مسمومیت دانش‌آموزان با حضور مسئولانی از نیروی انتظامی، وزارت کشور، اطلاعات، آموزش‌ و پرورش و بهداشت برگزار شد.

خبر مهم مجلس درباره مسمومیت دانش آموزان؛ جلسه کارگروه حقیقت یاب برگزار شد

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سید حمیدرضا کاظمی روز یکشنبه در توضیح دومین نشست کارگروه ویژه حقیقت‌یاب مسمومیت دانش آموزان گفت: دستگاههای حاضر گزارشی را از آخرین وضعیت بررسی این موضوع و اقدامات انجام شده ارائه کردند و براساس این گزارشات، تعدادی ازعاملان این موضوع دستگیر شدند تا بتوان به صورت دقیق آمران و عاملان اصلی را شناسایی و به مردم معرفی کرد.

رییس کارگروه ویژه حقیقت یاب مسمومیت دانش آموزان افزود: با پیگیری‌ها و اقدامات انجام شده توسط دستگاههای امنیتی و برخورد با بعضی از عاملان در برخی استانهای کشور، آمار مسمومیت‌ها در کشور رو به کاهش بوده و این موضوع امیدوارکننده است.

کاظمی با یادآوری اینکه بخش عمده‌ای از این اقدامات به منظور ایجاد رعب و وحشت در کشور بوده است، گفت: مردم باید بدانند دشمنان اقداماتی در سطح محدود انجام می‌دهند و به دنبال ایجاد رعب و وحشت میان دانش آموزان و مدارس هستند که با تلاش دستگاههای امنیتی و انتظامی سرنخ‌هایی از مسببان و عاملان به دست آمده و پس از اتمام بررسی‌ها نتیجه نهایی را به مردم اعلام خواهیم کرد.

منبع: ایرنا
ارسال نظر
ارسال نظر