سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان:

پلیس قصد شکایت از نمایندگان مجلس را نداشته است

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از برگزاری جلسه این هیات برای بررسی شکایت نیروی انتظامی از چهار نماینده مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت که هیات نظارت در جلسه بعدی جمع بندی می‌کند.

 پلیس قصد شکایت از نمایندگان مجلس را نداشته است

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، موسی غضنفرآبادی راظهار کرد: امروز صبح جلسه هیات نظارت با حضور نمایندگان نیروی انتظامی آقای اسکندری و آقای رویانیان تشکیل شد چهار نماینده‌ای که از آنها گزارشی به هیات رسیده بود حضور پیدا کردند.

وی ادامه داد: نماینده‌ها از خود دفاع کردند و نماینده نیروی انتظامی توضیح داد؛ ما صحبت‌ها را شنیدیم، اما جمع بندی تصمیم را برای جلسه بعد گذاشتیم.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره این‌که آیا علت شکایت نیروهای انتظامی از چهار نماینده مجلس شورای اسلامی به اظهارات آنها درباره گشت ارشاد و فوت مهسا امینی بر می‌گردد، گفت: به ما گفتند که گزارش داده‌اند و قصد شکایت نداشتند؛ ما در جمع بندی خودمان در هیات نظارت باید به نتیجه برسیم که چه تصمیمی می‌خواهیم بگیریم لذا جلسه‌ دیگری برای جمع بندی می‌گذاریم که تصمیم‌گیری صورت گیرد.

اواخر مهرماه سردار اکبری فرمانده نیروی انتظامی با ارسال نامه‌ای به مجلس شورای اسلامی از چهار نماینده مجلس یعنی پزشکیان نماینده تبریز، رحیمی جهان آبادی نماینده تایواد، سعیدی نماینده چابهار و فرشادان نماینده سنندج شکایت کرد؛ بنابر گفته رحیمی جهان آبادی، سردار اشتری مواضع این نماینده را در موضوع فوت مهسا امینی و گشت ارشاد را دلیل شکایت علیه این چهار نماینده اعلام کرده است.

منبع: ايسنا
ارسال نظر