کد خبر 572888
رییس کمیسیون اقتصادی:

سازمان برنامه موظف به ارائه اصلاحات اقتصادی بودجه به مجلس شد

محمدرضا پور ابراهیمی داورانی اعلام کرد که سازمان برنامه و بودجه موظف شد بخش اقتصادی اصلاح ساختار بودجه را ظرف یک هفته آینده به کمیسیون ارائه دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، «محمدرضا پور ابراهیمی داورانی» در حاشیه جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی درباره نشست مشترک کمیسیون اقتصادی با سازمان برنامه و بودجه به خبرنگاران گفت: در این نشست نقطه نظرات اعضای کمیسیون اقتصادی درباره اصلاح ساختار بودجه مطرح و بر ضرورت تحقق این مهم با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری و شرایط اقتصادی کشور تاکید شد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه رییس سازمان برنامه و بودجه و معاونان وی برنامه پیشنهادی، رئوس و الزامات اصلاح ساختار بودجه را ارائه کردند و به تشریح شاخص‌های اقتصادی کشور نیز پرداختند.

نماینده مردم کرمان و راور با بیان اینکه در این نشست مقرر شد بخش اقتصادی اصلاح ساختار بودجه ظرف یک هفته آینده توسط سازمان برنامه و بودجه به کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه شود، خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شد کمیته‌ای تحت عنوان «اصلاح ساختار بودجه» به زودی در کمیسیون اقتصادی تشکیل شود تا بررسی های لازم در این حوزه انجام شود. 

 

ارسال نظر