کد خبر 559614

نجابت خبر داد:

موافقت کمیسیون شوراهای مجلس با تفحص از نهاد ریاست‌جمهوری یازدهم

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی از موافقت این کمیسیون با تحقیق و تفحص از نهاد ریاست‌جمهوری در دوره قبل خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، روح‌الله نجابت سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به جزییاتی از جلسه امروز این کمیسیون، اظهار کرد: دستور جلسه از این قرار بود، نخست بررسی طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات و انتخابات شوراها که مورد بحث و بررسی قرار گرفت و کارشناس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی، وزارت کشور و دستگاه‌های ذی‌ربط در جلسه بودند که مطالب و نکاتی بیان و مقرر شد که با توجه به گستردگی کار، جلسه مستقلی را به صورت پیوسته از صبح تا بعد از ظهر کمیسیون در آینده نزدیک برگزار کند و نکات و مطالب به شکل دقیقی بررسی شود و بعد از جمع‌بندی به صحن مجلس مجدداً ارجاع داده شود.

وی افزود: دستور دوم کمیسیون هم بررسی تحقیق و تفحص از نهاد ریاست‌جمهوری دوره قبل بود که پس از صحبت موافقان و مخالفان به رأی گذاشته شد و به تصویب رسید.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان شهرداری‌ها و دهیاری مطرح و پس از استماع نظرات موافقان و مخالفان رأی‌گیری درباره آن به جلسه آتی موکول شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر