{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 412623

با مصوبه کمیسیون تلفیق؛

عضو کمیسیون تلفیق سال ۹۹ گفت: با مصوبه امروز کمیسیون تلفیق درآمدهای مربوط به یارانه معیشتی و همچنین یارانه نقدی با هم ادغام و در نتیجه هر ۷۸ میلیون ایرانی از دریافت یارانه معیشتی و نقدی برخوردار می‌شوند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز عصر کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 گفت: اعضای کمیسیون در این جلسه 42 هزار میلیارد تومان درآمد مربوط به یارانه نقدی و 31 هزار میلیارد تومان درآمد مربوط به یارانه معیشتی در سال 99 با هم ادغام خواهند شد.

وی افزود: بر این اساس هر 78 میلیون ایرانی با ادغام این درآمدها از یارانه نقدی و معیشتی به صورت توامان بهره‌مند خواهند شد.

عضو کمیسیون تلفیق سال 99 اظهار داشت:‌ همچنین بر اساس این مصوبه مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی یارانه را با 20 درصد بیشتر از سایرین دریافت خواهند کرد.

امیرآبادی خاطرنشان کرد:‌ اعضای کمیسیون تلفیق همچنین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی را مکلف کردند تا با بهره‌گیری از اطلاعات در اختیار نسبت به شناسایی سه دهک پر درآمد جامعه و حذف آنها از فهرست یارانه‌بگیران اقدام و دلایل و مدارک لازم را برای حذف این افراد ارائه کند.

وی افزود:‌ علاوه بر این بر اساس مصوبه کمیسیون سازمان هدفمندی یارانه‌ها مکلف شد تا زمینه را برای ثبت‌نام افرادی که تا کنون موفق به ثبت‌نام برای دریافت یارانه نشده‌اند را فراهم آورد.

ارسال نظر

 • علی وارنا
  ۶ ۰

  خب این یعنی اینکه یارانه میعشتی رو نصف کرده مجلس؟! اینکه هنر نیست یکنفره ۵۵ هزارتومان + ۴۵۵۰۰=۱۰۰۵۰۰ تومان خب حالا از سال اینده میشود ۷۲ هزار تومان؟؟؟!!! کلاه شرعی به این میگن!!! مجلس فقط در خدمت دولت میباشد تمام قد تا مردمی که به انان رای دادن و وارد مجلس شدن....

 • عاب
  ۱ ۰

  سلام بنده کارپردازاداده دولتی هستم به دلیل جمع شدن چک باحساب شخصی من نقل انتقال صورت می گیرد چکارکنم.

 • ناشناس
  ۲ ۰

  به جای که مبلغش رو بیشترش کنن کمترش کردن. 45500 +55=100500 الان میخوان بکنن 72 تومن

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چه خدمتی😂

 • وقععا
  ۱ ۰

  من که برام بدتر شد تا حالا 270 میگرفتم. حالا 216 میگیرم. واقعا چه خدمتی کاش برن کنار یکی به داد نیازمندها برسه

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری