کد خبر 408970

این نمایندگان مجلس فعلی ردصلاحیت شده‌اند

برخی از نمایندگان فعلی مجلس که برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس یازدهم ثبت نام کرده بودند با اعلام نظر نهایی هیات نظارت بر انتخابات، رد صلاحیت شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، بهرام پارسایی اظهار کرد: من پیش از این از سوی هیات اجرایی انتخابات رد صلاحیت شده بودم و از روز گذشته که نتایج هیات‌های نظارت اعلام شده خبری مبنی بر تایید صلاحیت هم دریافت نکردم.

وی اضافه کرد که موضوع بررسی صلاحیتش را دنبال نمی‌کند.به گفته پارسایی در حال حاضر و با توجه به وقایع اخیر کشور تایید یا رد صلاحیت نمایندگان اولویت مردم نیست.

محمد دامادی نیز گفت که رد صلاحیت شده است.

همچنین جلیل رحیمی جهان آبادی رئیس فراکسیون اهل سنت مجلس نیز به دلیل آنچه عدم التزام به اسلام عنوان شده رد صلاحیت شده است.

همچنین بهروز نعمتی درباره انتشار اخباری مبنی بر رد صلاحیتش به ایسنا گفت: تا این لحظه خبری مبنی بر رد صلاحیت به دست من نرسیده است.

منصور مرادی نماینده قروه و معصومه آقاپور نماینده شبستر نیز از دیگر نمایندگانی بودند که عنوان رد صلاحیت شده‌اند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • Mohammad Reza Hamidi
  ۰ ۰

  مشكلي نيست اين خانمها و اقايون ماموريتشون را براي ارباب انجام دادند و همينقدر خيانت به ملت مظلوممان از طرف اين خائنين بس است

 • بنده خدا
  ۰ ۰

  انشاالله خداوند منان یباردیگه روبه این کشور و مردم غیورش بکنه و مشکلات حل بشه خبرهای خوب ازایران به جهان مخابره بشه.امین

 • zanyar
  ۰ ۰

  ممنون ازشورای نگهبان که اقای منصورخان مرادی راردصلاحیت کرد دمت گرم کدخدایی