{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 407210

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محکومیت اقدام جنایتکارانه آمریکا در ترور سپهبد سلیمانی شعار مرگ بر آمریکا سر دادند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خانه ملت، در آغاز جلسه علنی امروز- یکشنبه- مجلس شورای اسلامی  و پس از نطق علی لاریجانی؛ نمایندگان شعار "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسراییل" و "حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست" سردادند.

نمایندگان با قیام در مجلس و سپس حرکت به سوی جایگاه هیات رییسه مجلس شورای اسلامی، با مشت های گره شده، مرگ بر امریکا را فریاد زدند و جنایت تروریستی شهادت سپهبد سلیمانی را محکوم کردند.

علی لاریجانی خطاب به رییس جمهوری آمریکا گفت: آقای ترامپ این صدای ملت ایران را بشنوید.

سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق به همراه هشت نفر دیگر بامداد روز جمعه در مسیر فرودگاه بغداد به دستور دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا و با شلیک موشک های نقطه زن پهپاد وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) ترور شده و به شهادت رسیدند.

در پی این اقدام تروریستی، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی سه روز در کشور عزای عمومی اعلام کردند.

همچنین سفیر سوییس در تهران به عنوان حافظ منافع آمریکا در جمهوری اسلامی دو بار به وزارت امور خارجه احضار و مراتب اعتراض شدید ایران به این اقدام جنایتکارانه آمریکا به وی اعلام شد.

لاوروف و وان یی  وزیران امور خارجه روسیه و چین در  گفت وگوی تلفنی با محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه در عزم متقابل برای همکاری نزدیک در مسائل دستور کار شورای امنیت سازمان ملل تاکید کرده و خاطرنشان کردند که اقدام غیرقانونی آمریکا اوضاع منطقه را بشدت متشنج کرده است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    دولت حسن روحانی پس از درگذشت اکبر هاشمی رفسنجانی یک روز را در کشور تعطیلی عمومی اعلام کرد ولی برای شهادت سردار سلیمانی هنوز تعطیلی اعلام نکرده !!!!
    از دولت لیبرال و غربگرای حسن روحانی توقع بیجایی داریم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری