کد خبر 271121

نماینده جهرم در مجلس در گفت‌وگو با اقتصادآنلاین عنوان کرد:

تاکید جهانگیری بر تامین ارز کشور در جلسه غیرعلنی مجلس/ وعده مسئولان برای بی‌تاثیر بودن خروج آمریکا از برجام بر اقتصاد

رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در جلسه غیر علنی امروز مجلس که در مورد وضعیت بازار ارز برگزار شد، معاون اول رییس جمهور بر کنترل قیمت ارز و تامین نیاز مردم تاکید کرد.

محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی اقتصادآنلاین اظهار داشت: همچنین در این جلسه، مسئولان حاضر تاکید کردند که ارز مورد نیاز برای واردات تامین خواهد شد.

نماینده مردم جهرم در مجلس با بیان اینکه در این نشست نمایندگان نکاتی را در مورد وجود دلالی در بازار و نبود ثبات در بازار ارز عنوان کردند، گفت: در این جلسه تعدادی از نمایندگان مجلس عنوان کردند که دولت قول دلار ۴۲۰۰ تومانی را داده است، اما قیمت آن همچنان متلاطم است و دلالی بر خرید و فروش این ارز حاکم است، ولی مسئولان تاکید کردند که مشکل را حل خواهند کرد.

وی در ادامه افزود: همچنین در این جلسه معاون اول رئیس‌جمهور عنوان کرد که برجام مشکلی را برای اقتصاد کشور به وجود نمی آورد و تاثیری بر زندگی مردم نخواهد داشت و تلاش دولت معطوف به این موضوع است که خروج آمریکا از برجام، معیشت و زندگی افراد جامعه را تحت تاثیر قرار ندهد.

رضایی کوچی خاطرنشان کرد: هر چند که مسئولان وعده دادند خروج آمریکا از برجام مشکلی را برای اقتصاد کشور به وجود نخواهد آورد، اما تاکید نمایندگان مجلس این بود که نباید این صحبت‌ها در حد وعده و وعید باقی بماند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۱ ۰

    تخصیص ارز 4200 برای واردات و فروش کالای وارد شده با دلار 6800 !!!!!!!! لطفا به فروشگاه ها سر بزنید و شاهد افزایش قیمت کالا ها باشید

  • ناشناس
    ۰ ۰

    علنی مسایل را مطرح کنید ، چرا غیرعلنی؟!!!!!