{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 263023

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت‌و‌گو با اقتصادآنلاین خبرداد:

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از پذیرش کلیات طرح دو فوریتی مجلس در مورد ساماندهی بازار ارز توسط مسئولان بانک مرکزی در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد.

اقتصاد آنلاین-المیرا اکرمی؛ رحیم زارع در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی اقتصاد آنلاین در تشریح  نشست مشترک اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با وزیر اقتصاد و رئیس بانک مرکزی گفت: تحولات بازار ارز اقتصاد کشور را در روزهای گذشته با چالش جدی روبه رو کرده بود و نمایندگان مجلس در این رابطه پیگیری های خود را انجام داده اند و در این راستا امروز در کمیسیون اقتصادی جلسه تشکیل شد.

زارع در  ادامه افزود: در نشست امروز کمیسیون اقتصادی نمایندگان مجلس انتقادات جدی به وضعیت بازار ارز در ماه های گذشته داشتند و از مسئولان ذی ربط خواستند که به التهابات بازار ارز خاتمه دهند.

وی با تاکید بر اینکه براساس دلایل اقتصادی نرخ ارز باید کاهش یابد، اظهار داشت: کارگروه مشترکی بین مجلس و دولت برای ساماندهی بازار ارز تشکیل می شود.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس در پایان گفت: طرح دو فوریتی مجلس در خصوص ساماندهی بازار ارز یکی از محورهای نشست امروز کمیسیون اقتصادی بود که کلیات آن مورد پذیرش مسئولان بانک مرکزی بود و در این راستا تلاش می شود تا با هماهنگی و به صورت اقتصادی ثبات بازار ارز باز گردد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری