به گزارش سرویس خودروی اقتصاد آنلاین؛

قیمت سانگ در بازار / این مدل ۲ میلیارد تومان شد

در جدول زیر قیمت روز انواع سانگ یانگ را در بازار مشاهده می‌کنید.

قیمت سانگ در بازار / این مدل ۲ میلیارد تومان شد

به گزارش اقتصاد آنلاین، خودروی سانگ یانگ تیوولی آرمور ۱ میلیارد و ۹۵۰میلیون معامله می شود. این خودرو در این هفته ۱۰۰ میلیون گران شد. همچنین این خودرو در یک ماه اخیر ۳۵۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است. 

قیمت سانگ یانگ تیوولی مونتاژ اسپشیال توربو مدل ۱۴۰۱ در بازار۲ میلیارد تومان و ۳۵۰ میلیون تومان است  قیمت این خودرو در هفته اخیر ۵۰ میلیون افزایش یافت همچنین نسبت به ماه گذشته یک افزایش ۳۵۰ میلیونی دارد. 

سانگ یانگ تیوولی مونتاژ آرمور مدل ۱۳۹۹ در بازار ۱ میلیارد و ۸۵۰ میلیون قیمت دارد. این خودرو هم در این هفته رشد ۱۰۰ میلیونی را ثبت کرد ضمن این که قیمت این خودرو در یک ماه اخیر ۳۰۰ میلیون تومان رشد داشته است. 

قیمت خوردوی سانگ یانگ تیوولی مونتاژ سولار مدل ۱۴۰۰ دربازار ۲ میلیارد و ۱۰۰ تومان شد.  این مدل در یک هفته گذشته ۱۰۰ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است. همچنین قیمت این مدل نسبت به ماه قبل رشد ۳۵۰ میلیونی داشته است. 

سانگ یانگ تیوولی مونتاژ فایتر توربو مدل ۱۴۰۰  در بازار ۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان شد این خودرو هم در این هفته ۱۰۰ میلیون و در یک ماه اخیر ۴۰۰ میلیون تومان گران شد.  

قیمت سانگ یانگ نیو کوراندو پرمیوم پلاس مدل ۲۰۱۸ در بازار ۲ میلیارد و ۴۵۰ میلیون است قیمت این مدل در هفته اخیر ۱۰۰ میلیون و در یک کاه گذشته ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یافته است.

خودرو سانگ یانگ رکستون G۴ مدل ۲۰۱۸ در بازار ۴ میلیارد و ۱۵۰  تومان شد که یک افزایش ۱۵۰ میلیونی در این هفته و افزایش ۵۵۰ میلیونی در یک ماه اخیر دارد.

قیمت خوردوی سانگ یانگ رکستون مونتاژ G۴ مدل ۱۴۰۰ هم ۴ میلیاردو ۵۰۰ میلیون معامله می شود. این مدل از سانگ یانگ افزایش ۵۰  میلیونی در یک هفته و ۶۵۰ میلیونی در یک ماه اخیر داشته است. 

سانگ یانگ رکستون مونتاژ امپرور  به ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان رسید. این خودرو در هفته اخیر افزایش ۵۰ میلیونی داشته است همچنین قیمت این مدل در یک ماه اخیر ۶۵۰ میلیون تومان گران شده است.

لازم به ذکر است که اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد. ممکن است خودروهای ایرانی و خارجی در سطح بازار تحت تاثیر عوامل مختلف با اندکی افزایش یا کاهش قیمت خریدوفروش شود.

قیمت بازار انواع خودرو سانگ یانگ (بهمن ۱۴۰۱)
برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
نیو کوراندو پرمیوم پلاس ۲۰۱۸ صفر ۲,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون G۴ ۲۰۱۸ صفر ۴,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون مونتاژ G۴ ۱۴۰۰ صفر ۴,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون مونتاژ G۴ ۱۳۹۹ صفر ۴,۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰
رکستون مونتاژ امپرور ۱۴۰۰ صفر ۵,۲۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی آرمور ۲۰۱۸ صفر ۱,۹۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ اسپشیال توربو ۱۴۰۱ صفر ۲,۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ اسپشیال توربو ۱۴۰۰ صفر ۲,۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ آرمور ۱۳۹۹ صفر ۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ سولار ۱۴۰۰ صفر ۲,۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ سولار ۱۳۹۹ صفر ۲,۰۵۰,۰۰۰,۰۰۰
تیوولی مونتاژ فایتر توربو ۱۴۰۰ صفر ۲,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما

 

ارسال نظر
ارسال نظر