کد خبر 581104
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت پژو پارس در بازار چند؟ ( ۲۴ آبان )

قیمت پژو پارس در بازار آزاد تفاوت فاحشی نسبت به قیمت کارخانه‌ای این سدان ایرانی فرانسوی دارد؛ به نحوی که حتی مقدار این تفاوت قیمت به بیش از دوبرابر هم می‌رسد. در این مطلب نگاهی به قیمت روز پژو پارس در تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ داشته‌ایم.

اقتصاد آنلاین - محسن بهرامی؛ پژو پارس دارای تیپ های مختلفی است و قیمت انواع پژو پارس ( پرشیا ) بسته به نوع تیپ و مدل ساخت این خودرو، متفاوت خواهد بود. پژو پارس در حال حاضر با مدل سال مجهز به موتور ۱۸۰۰ سی سی XU7، مدل LX مجهز به موتور ۱.۶ لیتری شانزده سوپاپ TU5 و مدل اتوماتیک با پیشرانه تیو۵ و گیربکس چهار سرعته اتوماتیک، توسط شرکت ایران خودرو به بازار عرضه می‌شود.

در این بین پژو پارس سال ارزان‌ترین مدل از خانواده پرشیا به حساب می‌آید و آخرین قیمت کارخانه‌ای آن تا به امروز حدود ۱۴۰میلیون و ۲۰۰هزار تومان گزارش شده است. پژو پارس اتوماتیک نیز لقب گرانترین مدل را یدک می‌کشد و در صورت سفارش برخی آپشن ها نظیر مالتی مدیا با نمایشگر ۱۳ اینچی، مانیتور ردیف عقب و...، قیمت آن بالاتر هم خواهد رفت.

در جدول زیر قیمت انواع پژو پارس در تاریخ دوشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۰ بیان شده است. لازم به تاکید است که قیمت های مندرج در جدول به واسطه منابع معتبر و قابل اعتماد گردآوری شده است اما به دلیل شرایط خاص بازار، احتمال نوسان وجود خواهد داشت.

قیمت پژو پارس در بازار ( آبان۱۴۰۰ )
نوع خودرو
مدل
کارکرد
قیمت (تومان)
پژو پارس سال بنزینی
۱۴۰۰
صفر کیلومتر
۲۹۸ میلیون
پژو پارس دوگانه سوز
۱۴۰۰
صفر کیلومتر
۳۲۹ میلیون
پژو پارس LX
۱۳۹۹
صفر کیلومتر
۳۱۵ میلیون
پژو پارس LX
۱۴۰۰
صفر کیلومتر
۳۳۵ میلیون
پژو پارس اتوماتیک
۱۳۹۹
صفر کیلومتر
۴۰۰ میلیون
پژو پارس سال
۱۳۹۹
صفر کیلومتر
۲۷۲ میلیون
منبع: باما
ارسال نظر