ایلان ماسک این قابلیت را از توییتر حذف می کند

توییتر دیگر نوع گوشی را در توئیت‌ها‌ نشان نمی‌دهد ایلان ماسک اعلام کرده که می‌خواهد قابلیت نمایش دستگاه ارسال‌کننده توئیت را از این شبکه اجتماعی حذف کند.

ایلان ماسک این قابلیت را از توییتر حذف می کند

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، ماسک اعلام کرد که توییتر قصد دارد عبارت Twitter for iPhone و Twitter for Android را از پایین توییت‌ها حذف کند، چون این جمله بیهوده فضای صفحه را اشغال می‌کند.

او در توییتی نوشت: «ما بالاخره افزودن نوع دستگاهی که توییت روی آن نوشته شده را (که هدر‌دهنده فضای صفحه و قدرت پردازشی است) در زیر هر توییت متوقف می‌کنیم. هیچ‌کس به معنای واقعی کلمه نمی‌داند چرا این ویژگی وجود دارد….»

هنوز مشخص نیست که این برچسب قرار است چه زمانی از توییتر حذف شود، اما فعلاً کاربران می‌توانند آن را مشاهده کنند. ایلان ماسک به‌طور کلی به کارمندان توییتر اعلام کرده است که ابزار‌های اضافه این شبکه اجتماعی را غیرفعال کنند. ظاهراً کمتر از ۲۰ درصد از این ابزار‌ها واقعاً به درد توییتر می‌خورند.

شرکت‌های اندرویدی دیگر در توییتر نگران نخواهند بود

ایلان ماسک این قابلیت را از توییتر حذف می کند

در طول سال‌های اخیر شرکت‌های اندرویدی زیادی با آیفون توییت زده‌اند و این اتفاق جنجال‌های بسیاری را به وجود آورده است. برای مثال هواوی در سال ۲۰۱۹ برای تبریک سال نو از یک آیفون توییت خود را ارسال کرده بود. در ادامه کارمندانی که مسئول ارسال این پست بودند، به‌خاطر آسیب‌زدن به برند هواوی برکنار شدند. بازیگر معروف، «گل گدوت» هم یک‌بار برای تبلیغ هواوی میت ۱۰ پرو از آیفون استفاده کرده بود.

ایلان ماسک این قابلیت را از توییتر حذف می کند

افزون بر این، کارمندان سامسونگ هم تاکنون چند‌بار برای ارسال توییت‌های خود از آیفون کمک گرفته بودند. برای مثال این شرکت یک‌بار در سال ۲۰۲۱ برای تبلیغ رویداد گلکسی آنپکد چنین اشتباهی کرده بود. حتی مدیرعامل T-Mobile هم زمانی که می‌خواست راجع به گلکسی نوت ۳ صحبت کند، با آیفون پست خود را نوشته بود.

ولی این مشکل به‌زودی برطرف می‌شود و حتی آن دسته از کاربرانی هم که به‌طور عمدی سعی داشتند نشان بدهند که از آیفون استفاده می‌کنند، دیگر به چنین قابلیتی دسترسی نخواهند داشت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر