نحوه تنظیم مجدد کد پین در تلوزیون های سامسونگ (ساده و هوشمند)

آیا کدپین تلوزیون سامسونگ خود را فراموش کرده اید؟

نحوه تنظیم مجدد کد پین در تلوزیون های سامسونگ (ساده و هوشمند)

دیگر جستجو نکنید چون به جای درستی هدایت شده اید.

ما در این مقاله که توسط تیم Paratek.ir آماده شده، قصد داریم تا با چند مرحله ساده، به شما آموزش دهیم که کدپین تلوزیون تان را مجددا تنظیم کنید (حتی اگر آن را فراموش کرده اید).

نحوه تنظیم مجدد کد پین در تلوزیون های سامسونگ (ساده و هوشمند)

چگونه رمز تلوزیون سامسونگ را در صورت فراموشی بازنشانی کنیم؟

همانطور که حتما می دانید، برای تنظیم مجدد تلوزیون یا بازنشانی تلوزیون به تنظیمات کارخانه، از شما خواسته می شود که یک کد پین یا کد قفل را وارد کنید. درواقع شما نمی توانید تلوزیون سامسونگ خود را بدون اطلاع از پین آن، بازنشانی کنید. پس باید کد پین پیش فرض را وارد کنید.

اگر کد پین تلوزیون تان را تابحال تغییر نداده اید، پس باید 0000 (1111) را وارد کنید. عدد 0000 پین پیش فرض یا کد قفل تلوزیون های سامسونگ است.

اما اگر قبلا رمزی را برای تلوزیون سامسونگ خود تعریف کرده اید و اکنون آن را فراموش کرده اید، چه باید کرد؟

نترسید.

با چند مرحله آسان می توانید کدپین تلوزیون سامسونگ خود را به حالت پیش فرض بازنشانی کنید و سپس رمز دیگری را به دلخواه برای آن تنظیم کنید.

چگونه پین ​​کد را با کنترل تلوزیون بازنشانی کنیم؟

  برای آنکه بتوانید کدپین تلوزیون سامسونگ خود را بازنشانی کنید، باید مراحل زیر را به دقت انجام دهید:

1.ابتدا تلوزیون سامسونگ خود را خاموش کنید

ابتدا با گرفتن کنترل روبروی تلوزیون، مطمئن شوید که تلوزیون را خاموش کرده اید. برای بازنشانی رمز عبور تلوزیون سامسونگ تان، مهم است که ابتدا تلوزیون تان خاموش باشد تا در حالت ایمن، بوت شود.

2.تلوزیون را در حالت ایمن، بازنشانی کنید

برای اینکه بتوانید پین کد تلوزیون خود را در حالت ایمن بازنشانی کنید، باید چند کلید روی کنترل تلوزیون تان را به صورت ترکیبی فشار دهید.

کلیدهای ترکیبی را به این صورت فشار دهید (کلید به کلید): mute> 8> 2> 4> power

توجه کنید که فاصله زمانی زیادی بین فشار دادن هر کلید، باقی نماند. بعد از فشار دادن دکمه پاور، چند دقیقه صبر کنید تا تلوزیون روشن شود.

حالا که تلوزیون روشن شد، در حالت ایمن است. در این حالت رمز عبور به حالت پیش فرض برگشته و شما می توانید آزادانه هر رمز عبوری را در تلوزیون تان تغییر دهید.

نحوه تنظیم مجدد کد پین در تلوزیون های سامسونگ (ساده و هوشمند)

3.وارد تنظیمات امنیت security تلوزیون تان شوید

در این مرحله باید وارد بخش تنظیمات تلوزیون سامسونگ خود شوید و بخش امنیت را پیدا کرده و انتخاب کنید. در این مرحله از شما خواسته می شود تا کدپین تلوزیون تان را وارد کنید. با توجه به انجام دادن مراحل قبلی، اکنون کدپین ریست شده و شما مجددا می توانید رمز چهار تا صفر (0000) را وارد کنید. سپس اوکی کنید.

4.تغییر پین کد تلوزیون

آخرین مرحله، تغییر کد پین تلوزیون است. در همان بخش امنیت، وارد بخش ایجاد پین جدید (creat new pin) شوید. پس از وارد شدن به این بخش، باید یک رمز جدید انتخاب کرده و وارد کنید. دقت کنید که باید دوبار این کار را انجام دهید و در انتها اوکی کنید.

در نهایت پس از تغییر کد پین، تلوزیون خود را مجددا راه اندازی کنید. (یکبار خاموش و روشن کنید)

چگونه پین ​​کد را با کنترل لمسی هوشمند بازنشانی کنیم؟

برای آنکه بتوانید کدپین تلوزیون سامسونگی را که کنترل هوشمند و لمسی دارد، بازنشانی کنید، باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. ابتدا تلوزیون سامسونگ خود را روشن کنید.
  2. کلیدهای ترکیبی زیر را فشار دهید: (یکی یکی)
  3. با زدن این کلیدها از روی کنترل لمسی تلوزیون سامسونگ، پین کد به 0000 پیش فرض کارخانه بازنشانی می شود.

با بازنشانی تلوزیون، رمز عبور تلوزیون تان را نیز بازنشانی کنید!

توجه داشته باشید که بازنشانی تلوزیون، تمامی تنظیمات انجام شده روی تلوزیون تان که توسط شما انجام شده را به حالت اویه بازمی گرداند.

برای بازنشانی تلوزیون سامسونگ هنگامی که رمز عبور خود را نمی دانید، مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. ابتدا تلوزیون خود را روشن کنید.
  2. دکمه منو را از طریق کنترل تلوزیون، بزنید.
  3. وارد بخش پشتیبانی یا support شوید.
  4. در این قسمت ابتدا کلید اوکی سپس فلش رو به پایین و مجددا کلید اوکی را فشار دهید.
  5. در صفحه وارد شده، آنقدر پایین بیایید تا گزینه reset پررنگ شود و سپس اوکی کنید.
  6. حالا به صفحه تنظیم مجدد پین کد تلوزیون سامسونگ وارد شده اید و باید ابتدا کد پیش فرش یعنی 0000 را وارد کرده و اوکی کنید.
  7. حالا پین جدید را دوبار در بخش جدید وارد کرده و مجددا اوکی کنید.

در نهایت اگر به هر دلیلی نتوانستید پین کد تلوزیون خود را تغییر دهید، برای رفع ایرادات رایج در تلوزیون های سامسونگ بهتر است با یک مرکز تخصصی تعمیر تلوزیون سامسونگ در مشهد همچون پاراتک تماس بگیرید.

رفع مشکلات رایج در تلوزیون های سامسونگ

اگر شما هم یک تلوزیون سامسونگ خریده اید یا یکی از این تلوزیون ها را در خانه دارید، بهتر است پیش از هر کاری یک نمایندگی تعمیرات تلوزیون سامسونگ را نیز پیدا کرده و زیر نظر داشته باشید. نمایندگی های مجاز با دارا بودن قطعات اصلی برند موردنظر شما، می توانند موجب افزایش طول عمر دستگاه شما شوند.

همچنین توجه داشته باشید که در نمایندگی تعمیر تلوزیون سامسونگ مشهد (پاراتک)، تمامی خدمات به سرعت و با قیمت های مناسبی ارائه می شود.

پاراتک

پاراتک یک تیم جوان و حرفه ای در مشهد است که سال هاست در زمینه تعمیر انواع تلوزیون فعالیت می کند. پاراتک با تمام دغدغه ها و مشکلات شما آشنا بوده و می داند که خرابی تلوزیون تا چه اندازه می تواند ناراحت کننده باشد. بنابراین تیم ما تلاش کرده تا با تاسیس شعبات مختلف در سراسر مشهد، خدمات ارزشمند خود را با سرعت بالا در اختیار مشتریان قرار دهد.

پس اگر تلوزیون سامسونگ شما خراب شده و نیاز به تعمیر اساسی دارد، بهتر است با همکاران ما از طریق تلفن و یا سامانه مجموعه، به صورت شبانه روزی در ارتباط باشید.

این مطلب رپرتاژ آگهی می باشد و توسط تحریریه اقتصاد آنلاین تهیه نشده است.

ارسال نظر