اینستاگرام ویژگی تصاویر تمام صفحه را آزمایش می کند

اینستاگرام برای مطابقت با ریلز‌های تمام صفحه، به زودی قابلیت عکس‌های بلند و تمام صفحه را آزمایش خواهد کرد.

اینستاگرام ویژگی تصاویر تمام صفحه را آزمایش می کند

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، ممکن است اینستاگرام طراحی مجدد اپلیکیشن خود را متوقف کرده باشد، اما این بدان معنا نیست که این شرکت تمرکز خود را بر ارائه محتوای تمام صفحه متوقف می‌کند.

بر اساس گزارش ورج آدام موسری، مدیر عامل این شرکت، تأیید کرد که اینستاگرام آزمایش عکس‌های فوق العاده بلند و در اندازه ۹:۱۶ را یک یا دو هفته دیگر آغاز خواهد کرد. این حرکت ظاهر این شبکه اجتماعی را به «تیک تاک» شبیه‌تر خواهد کرد.

موسری گفت: شما می‌توانید ویدیو‌های تمام صفحه را به اشتراک بگذارید، اما نمی‌توانید همین کار را برای تصاویر انجام دهید؛ بنابراین فکر کردیم شاید باید مطمئن شویم که این قابلیت را برای تصاویر هم در دسترس قرار دهیم. در حال حاضر، اینستاگرام هنگام نمایش تصاویر عمودی از اندازه ۴:۵ پشتیبانی می‌کند. اما ارائه پشتیبانی از عکس‌های باریک‌تر و بلندتر (اندازه ۹:۱۶) به کاربران کمک می‌کند تصاویری تمام صفحه را به اشتراک بگذارند.

بازطراحی اینستاگرام که مشابه تیک تاک است، توسط عکاسان مورد انتقاد قرار گرفت، زیرا همه کاربران را مجبور می‌کرد عکس هار را در یک قاب ۹:۱۶ به اشتراک بگذارند. فید جدید همچنین شیب‌های همپوشانی را به پایین پست‌ها اضافه می‌کند تا متن راحت‌تر خوانده شود.

داده‌های خودشرکت نشان می‌دهد که طراحی اصلاح‌شده اینستاگرام به قدری مورد استقبال قرار نگرفته که بسیاری از کاربران که کمتر از این برنامه استفاده می‌کنند. موسری پیش از این گفته بود که باید از طراحی قبلی خود عقب نشینی کنند و با سازماندهی مجدد، بفهمند که می‌خواهند به کدام هدف حرکت کنند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
ارسال نظر

آخرین خبر ها