وزیر ارتباطات اعلام کرد؛

خسارت سیل به دکل‌های ارتباطی و خطوط فیبر نوری

وزیر ارتباطات در صفحه مجازی خود نوشت: سیل تا کنون به تعدادی از تجهیزات و دکل‌های ارتباطی و خطوط فیبر نوری در برخی از استان‌ها مثل کرمان، کهکیلویه و بویراحمد، قم، تهران و… خساراتی وارد کرده که با حضور و اقدام فوری تیم‌های فنی، ارتباطات مجدداً برقرار شده است.

خسارت سیل به دکل‌های ارتباطی و خطوط فیبر نوری

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ عیسی زارع پور در صفحه مجازی خود متنی از خسارات سیل اخیر به تجهیزات و دکل‌های ارتباطی برخی استان‌ها خبر داد.

متن وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات این پیام به شرح زیر است:

«در چند روز اخیر شاهد بارندگی‌های موسمی و جاری شدن سیل در بسیاری از استان‌ها، شهرستان‌ها و روستاهای کشور هستیم. متأسفانه در جریان جاری شدن سیل تعدادی از هموطنان‌مان داغدار و تعدادی هم متحمل خسارت‌های مالی شده‌اند که از همینجا با هموطنان داغدیده همدردی می‌کنم.

همه دستگاه‌های دولتی بسته به مسئولیت خویش در صحنه حضور دارند تا در کنار مردم نیازهای اولیه هموطنان سیل‌زده برطرف شود. همکاران من در وزارتخانه ضمن تشکیل جلسه مدیریت بحران با حضور مدیران کل استانی و راهبری اقدامات و ایجاد هماهنگی لازم بین شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه، به طور شبانه‌روزی وضعیت ارتباطات در سراسر کشور را رصد می‌کنند تا اقدامات لازم جهت رفع خرابی‌های ناشی از سیلاب در کمترین زمان ممکن انجام شود.

سیل تا کنون به تعدادی از تجهیزات و دکل‌های ارتباطی و خطوط فیبر نوری در برخی از استان‌ها مثل کرمان، کهکیلویه و بویراحمد، قم، تهران و… خساراتی وارد کرده که با حضور و اقدام فوری تیم‌های فنی، ارتباطات مجدداً برقرار شده است.

در حال حاضر با تلاش همکارانم قطعی‌های پراکنده برطرف شده و همه شهرها و روستاهای کشور از ارتباطات نرمال برخوردارند. البته همکاران من در حالت آماده‌باش هستند و به محض دریافت گزارش از قطع یا مشکل ارتباط در هر نقطه از کشور برای ترمیم و برقراری مجدد ارتباط، اقدام خواهند کرد.»

 

ارسال نظر

آخرین خبر ها