تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
تصمیم ایلان ماسک برای گسترش توییتر؛

ایلان ماسک به دنبال عضویت بیشتر آمریکایی ها در توییتر

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا گفت که می‌خواهد آنقدر دسترسی به توییتر را گسترش دهد که بیشتر آمریکایی‌ها از این پلتفرم رسانه‌های اجتماعی استفاده کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از  همشهری آنلاین ماسک قراردادی را برای خرید توییتر به مبلغ ۴۴ میلیارد دلار امضا کرده که حالا سوالاتی را در میان کارمندان و مردم در مورد استراتژی او برای اداره این شبکه‌ اجتماعی ایجاد کرده است.

به گزارش رویترز، او به خبرنگارانی که در مراسم سالانه مت گالا در نیویورک روی فرش قرمز گرد آمده بودند، گفت که معیار مهم موفقیت این است که آیا توییتر می‌تواند مخاطبان خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهد یا خیر.

ماسک که به همراه مادرش در این رویداد مورد علاقه افراد مشهور شرکت کرده بود، گفت: «در حال حاضر به نوعی جا افتاده است. من می‌خواهم درصد بیشتری از کشور در آن حضور داشته باشند و با گفت‌وگو درگیر شوند.»

بر اساس آخرین گزارش درآمد خود، توییتر روزانه حدود ۴۰ میلیون کاربر فعال در ایالات متحده دارد.

ماسک گفت که او می‌خواهد این پلتفرم تا حد امکان فراگیر باشد؛ جایی که در حالت ایده‌آل بیشتر آمریکایی‌ها در آن باشند و تا حد امکان قابل اعتماد باشد.

این میلیاردر همچنین گفت که توییتر را در مورد نحوه تبلیغ یا تنزل رتبه توییت‌ها شفاف می‌کند و می‌خواهد نرم‌افزار آن برای طرح انتقاد در دسترس عموم قرار گیرد.

بیشتر بخوانید:

صرفه‌جویی در هزینه‌های توییتر | ماسک حقوق مدیران و هیات مدیره را کاهش می‌دهد!

ماسک در پاسخ به سوالی درباره مهاجرت احتمالی کارمندان گفت: «همه آزاد هستند.»

او گفت: «مسلما اگر کسی با آن احساس راحتی نکند، با توافق به جای دیگری خواهد رفت. این خوب است.»

 

منبع: همشهری آنلاین
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها