تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

تلاش مجلس این است که اپراتورها دچار ضرر نشوند

هادی بیگی نژاد نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر لزوم اصلاح تعرفه های اینترنت توسط اپراتورها افزود: طبق قراردادی که با اپراتورها و وزارت ارتباطات وجود داشته است، یک سقفی برای بسته‌های اینترنتی در نظر گرفته شده، اما بدلیل شرایط کشور تخفیف‌های زیادی اعمال می‌شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ وی گفت: مجلس حامی صنایع کشور می باشد، آنچه برای نمایندگان مردم در مجلس در اولویت است این موضوع است که کیفیت زندگی آنها ارتقا پیدا کند و مجلس نیز در این راستا تلاش می‌کند تا به معیشت مردم آسیبی وارد نشود.

بیگی نژاد افزود: از طرفی دیگر رسالت نمایندگان حمایت از اقتصاد داخلی است. در بحث اصلاح تعرفه‌های اینترنت نیز همین رویکرد مدنظر نمایندگان می‌باشد و مجلس و نمایندگان در صدد این هستند که ضمن عدم وارد شدن هرگونه آسیب به معیشت مردم، اپراتورها نیز دچار ضرر نشوند و بتوانند زیرساخت‌های خود را برای ارتقای خدمات بهتر و باکیفیت‌تر ارتقا دهند.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی، در ادامه خاطر نشان کرد: مجلس وظیفه نظارتی دارد و نمایندگان در تمام امور کشور می‌تواند رأی و نظر خود را بدهند، در موضوع اصلاح تعرفه‌ها نیز لازم است که نمایندگان اپراتورها نظر مساعد مجلس را با نظرات کارشناسی و تخصصی جلب کنند و سپس اصلاح تعرفه ها صورت پذیرد.

این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها