تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
به روز رسانی جدید واتس اپ؛

اضافه شدن قابلیت نظرسنجی به چت های گروهی واتس اپ

واتس اپ در حال حاضر روی ایجاد ویژگی جدیدی کار می‌کند که به زودی به کاربران امکان می‌دهد در نظرسنجی‌های گروهی در این برنامه شرکت کنند.

 به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، در چند هفته آینده، برخی از کاربران واتس اپ که متعلق به متا است، ممکن است متوجه ویژگی نظرسنجی شوند که در حال حاضر بر روی آخرین نسخه بتا این اپلیکیشن در حال آزمایش است.

این روزنامه گفت که نمی‌توان گفت چه زمانی یا حتی این ویژگی برای عموم مردم عرضه خواهد شد یا خیر.

این روزنامه اعلام کرد؛ واتس‌اپ اغلب ویژگی‌های جدید را آزمایش می‌کند و بسیاری از آنها ماه‌ها طول می‌کشد تا عرضه شوند، و همچنین ممکن است این اپلیکیشن پیام‌رسان تصمیم بگیرد که ایده‌ای کاملا مناسب نیست و قبل از انتشار عمومی آن را لغو کند. نظرسنجی گزینه‌ای است که در اکثر برنامه‌های کاربردی مانند "توئیتر"، "تلگرام" و "فیس بوک" در دسترس است و این به شدت از ایده "واتس اپ" که توسط حدود دو میلیارد نفر در سراسر دنیا استفاده می‌شود پشتیبانی می‌کند.

بر اساس این گزارش‌ها، ویژگی نظرسنجی در حال حاضر در چت های گروهی در نسخه بتا (22.8.0.72) "واتس اپ" در حال آزمایش است.

با به‌روزرسانی جدید، کاربران باید بتوانند سؤالی با گزینه‌های سفارشی برای پاسخ‌هایی ایجاد کنند که افراد در چت گروهی بتوانند به آن رأی دهند. بر اساس گزارش‌ها، این سوال دارای 12 گزینه مختلف برای پاسخ است.

انتظار می رود این ویژگی جدید مورد استقبال گروه‌های خانوادگی و کاری قرار گیرد. این نظرسنجی اساساً فقط به اعضای گروه اجازه می‌دهد تا نظرسنجی‌ها و نتایج را ببینند.

منبع: ایلنا
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها