کد خبر 583353

راهکار افزایش کیفیت تصاویر در واتساپ

به تازگی توسعه دهندگان واتساپ قابلیت ارسال با کیفیت تصاویر در هنگام اشتراک گذاری را برای کاربران خود فراهم کردند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، پس از به روزرسانی‌های مداوم واتساپ در طول سال جاری، توسعه دهندگان این پلتفرم ویژگی‌های بیشتری را برای کاربران اندروید و iOS ارائه می‌کنند. براساس گزارش‌ها، واتساپ در حال آزمایش چندین ویژگی جدید در نسخه بتا برای دستگاه‌های اندروید و iOS  بوده که شامل افزودن گزینه‌ای برای مکث و از سرگیری ضبط صدا، گزینه‌ای برای ارسال تصاویر با وضوح بالا و افزودن حریم خصوصی جدید است.

طبق گفته‌های WaBetaInfo، این ویژگی‌ها در حال حاضر برای برخی از کاربران بتا در دسترس خواهند بود و به زودی در نسخه‌های دیگر نیز افزوده می‌شود. در ادامه مطلب با ویژگی‌های جدید واتساپ آشنا می‌شوید.

قابلیت‌های جدید واتساپ

ارسال عکس با وضوح بالا

واتساپ بتا قابلیت اشتراک گذاری عکس‌ها را با همان کیفیت اصلی معرفی کرد. قابلیت قدیمی واتساپ کیفیت تصویر را در حال اشتراک گذاری کاهش می‌داد اما با به روزرسانی جدید واتساپ کاربران می‌‎توانند تصویر با کیفیت‌تری را به اشتراک بگذارند.

دانش کاربر از حساب‌های تجاری ناشناخته

واتساپ تنظیمات گزینه «حساب‌های تجاری ناشناخته» را بهبود بخشیده و به کاربران امکان می‌دهد تا بدانند چه زمانی یک حساب تجاری ناشناس با آن‌ها تماس می‌گیرد. گفته می‌شود این گزینه فعلا فقط در اختیار کاربران اندروید است.

مکث و از سرگیری ضبط صدا

براساس گزارش‌ها قابلیت مکث و از سرگیری ضبط صدا به کاربران امکان می‌دهد ضبط صوتی خود را متوقف کرده و بعداً آن را از سر بگیرند. همچنین در موقعیت‌های ناگهانی که باید ضبط پیام صوتی را قطع کنید و دوباره آن را از سر بگیرید بسیار مفید خواهد بود.

افزایش محدودیت زمانی برای حذف پیام‌ها

همچنین گفته می‌شود که واتساپ محدودیت زمانی برای حذف پیام‌ها را افزایش دهد. این برنامه در حال حاضر به همه اجازه می‌دهد پیام‌ها را ظرف یک ساعت پس از ارسال پیام حذف کنند.

15157930_729

 

ارسال نظر