کد خبر 582114

توسعه واتساپ با نسخه‌های macOS و Windows

برنامه‌های جدید واتساپ برای توسعه این پیام رسان مشخص شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، mekan0 گزارش داد: چندین گزارش حاکی از آن است که توسعه واتساپ ادامه دارد، زیرا پلتفرم پیام رسانی واتساپ علاوه بر ویژگی‌های جدید دیگر، در حال کار بر روی ایجاد دو برنامه جدید برای کاربران macOS و Windows است.

برنامه‌های جدید واتساپ در راه است

بر اساس گزارشات و اطلاعات فاش شده، اپلیکیشن جدید واتساپ برای کاربرانی که روی سیستم ویندوز کار می‌کنند در حال توسعه است و شامل یک ویژگی طراحی است که برای دستگاه‌های دارای صفحه نمایش لمسی مفید خواهد بود.

برنامه واتساپ برای کاربران ویندوز به طور کلی شبیه به پلتفرم "اسکایپ" خواهد بود و همچنین شامل ۶ دسته General، Account، Chats، Notifications، Storage و Help در تنظیمات می‌شود.

علاوه بر این، گفته می‌شود که نسخه جدید واتس‌اپ برای macOS کاملاً مشابه نسخه جدید iPadOS است.

ویژگی جدید برای مخفی کردن آخرین بازدید واتساپ

در همین حال، پیامرسان واتساپ در حال کار بر روی قابلیتی است که به کاربران امکان می‌دهد وضعیت آخرین بازدید خود را از افراد خاصی مخفی کنند. این ویژگی چند ماه است که در حال توسعه بوده و اکنون در نهایت برای گروه منتخبی از کاربران در دسترس است.

این ویژگی به کاربران واتساپ اجازه می‌دهد تا وضعیت آخرین بازدید خود را با ۳ گزینه همه، فقط مخاطبین، مخاطبین به‌جز افراد خاص، تنظیم کنند.

ارسال نظر