کد خبر 576049

ویژگی جدید واتساپ

واتساپ از طریق کانال رسمی بتا به روز رسانی جدیدی را برای نسخه دسکتاپ ارائه می‌ کند.

به گزارش  WAبتاInfo؛  واتساپ نسخه دسکتاپ بتا ۲.۲۱۴۳.۳ را به‌ عنوان به‌ روز رسانی سازگار عرضه کرده است، اما برخی از کاربران ممکن است این ویژگی را در به‌ روز رسانی‌های بتای قبلی نیز دریافت کنند یا برخی هم با وجود به روز رسانی هنوز این ویژگی را مشاهده نکرده باشند. واتساپ این ویژگی را برای آزمایش کنندگان بتا خاص ارائه می‌کند. اگر نمی‌توانید چت‌ها را با استفاده از این نسخه پین کنید، منتظر به روز رسانی‌های بعدی باشید. این نسخه ممکن است در حال حاضر فقط برای MacOS در دسترس باشد.

پین کردن چت‌ها در واتساپ

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران، اگر از چند دستگاه استفاده می‌کنید، مطمئناً متوجه شده اید که نمی‌توانید چت‌های پین شده خود را ببینید و حتی نمی‌توانید چت‌های جدید را به بالا پین کنید. این به دلیل مشکلات سازگاری با چند دستگاه است، اما امروز همه چیز تغییر خواهد کرد. زیرا پس از چند ماه، واتساپ بالاخره به روز رسانی جدیدی را منتشر می‌کند که باعث می‌شود چت‌های پین شده بین دستگاه‌های مرتبط همگام شوند!

به لطف به‌ روز رسانی جدید، می‌توانید چت‌های جدید را به بالای صفحه پین کنید و به‌ طور خودکار روی تلفن شما نیز پین می‌شوند، حتی اگر دستگاه شما همزمان آنلاین نباشد. اگر نمی‌توانید چت‌ها را پین کنید و چت‌های پین شده را مشاهده کنید، به این معنی است که حساب واتساپ شما هنوز برای پشتیبانی آماده نیست. واتساپ به تدریج این گزینه جدید را برای آزمایش کنندگان بتا خاص منتشر می‌کند.

ارسال نظر