کد خبر 575573
علوی گرگانی؛

هزینه ارتباطات فضای مجازی کاهش یابد

آیت الله سیدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید با بیان اینکه باید تلاش کنیم بهترین زیرساخت های مجازی را فراهم شود، گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید با کاهش هزینه های فضای مجازی امکان دسترسی با سهولت تمام مردم از این فضا را فراهم نماید.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، این مرجع تقلید روز پنجشنبه در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با وی، افزود: امید داریم در دولت سیزدهم بتوان وضع بهم ریخته کشور به نظم کامل درآمده و از شرایط کنونی خارج شود و در این مسیر باید مردم با دولت همراهی داشته باشند.

این مرجع تقلید گفت: اصلاح کشور و حل مشکلات کشور حتما دارای راه هایی است و باید به دنبال پیدا کردن راهکارهای برطرف شدن مشکلات باشیم.

آیت الله علوی گرگانی مشکلات اخیر سیستم سوخت را مورد توجه قرار داد و یادآور شد: هدف دشمن از این قبیل اقدامات این است که مردم را ناراضی کند تا آنها را به خیابان بکشاند.

وی اضافه کرد: در این بین مسوولان باید تلاش کنند با اقدامات موثر و اثبات کارآیی نظام نقشه های دشمنان را خنثی کنند.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در  سفر به قم با آیات علوی گرگانی،نوری همدانی و مکارم شیرازی از مراجع تقلید و اعرافی مدیر حوزه های علمیه، سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) و اعضای کمیسیون سیاسی اجتماعی دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری دیدار و گفت و گو می کند.

ارسال نظر