کد خبر 574458

ابزار جدید اینستاگرام برای اسپانسر‌یابی

اینستاگرام در حال تست ابزارهای جدیدی است که به تولیدکنندگان محتوا در این پلت‌فرم کمک ‌‌می‌‌کند تا به اسپانسرها راحت‌‌تر متصل شوند و توانایی‌‌شان در کسب درآمد از این پلت‌فرم بهبود یابد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از دنیای اقتصاد، این شبکه اجتماعی محبوب، اخیرا قابلیت «فروشگاه‌های وابسته» را به اپلیکیشن خود اضافه کرده که پیشتر و در جریان رویداد Creator Week در‌ماه ژوئن، پیش‌‌نمایشی از آن را در معرض دید علاقه‌‌مندان قرار داد.

اینستاگرام همچنین در این رویداد از یک اینباکس اختصاصی تحت‌عنوان Partnerships نیز رونمایی کرد. فروشگاه‌های وابسته پیشتر در فیس‌بوک نیز وجود داشتند و به‌طور گسترده‌‌ای در دسترس کاربران بودند، اما در جدیدترین نسخه از این قابلیت، تولیدکنندگان محتوا ‌‌می‌‌توانند به محصولاتی که پیشتر بخشی از ترتیبات وابسته آنها بودند، لینک شوند.

بر این اساس، تولیدکنندگان محتوا زمانی که دنبال‌‌کنندگانشان محصولی را از این فروشگاه‌ها خریداری کنند، مبلغی را دریافت خواهند کرد.

اینستاگرام اعلام کرد که در حال‌حاضر، این قابلیت فروشگاه تنها در اختیار تولیدکنندگان محتوای محدودی قرار گرفته که بخشی از این برنامه بودند.

این شرکت همچنین تست قابلیت‌‌‌‌های جدید اینباکس را نیز در دستور کار دارد که گفته ‌‌می‌شود ارتباط راحت‌‌تر برندها با تولیدکنندگان محتوا برای اسپانسری را فراهم خواهد کرد. اینستاگرام ‌‌می‌گوید که ویژگی مذکور، این پیام‌‌‌‌ها را در اولویت نمایش قرار ‌‌می‌دهد و به آنها اجازه ‌‌می‌دهد تا در مواقعی که پیام‌‌‌‌های دریافتی اغلب از دید پنهان ‌‌می‌‌مانند، بخش «درخواست‌‌‌‌ها» را نادیده بگیرند.

ارسال نظر