کد خبر 530277

جایزه ۱۰۰هزار دلاری آمازون برای کشف راز طناب‌ های دار

به خاطر وجود چند طناب دار ساخت تأسیسات شرکت آمازون در ایالت کانکتیکات آمریکا متوقف شده است.

به گزارش اسپوتنیک، شرکت آمازون آمریکا اعلام کرد که پس از یافتن هفتمین طناب دار که از سقف تأسیسات در حال ساخت این شرکت در ایالت کانکتیکات آویزان بوده، عملیات ساخت این تأسیسات را موقتا تعلیق کرده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، سخنگوی شرکت آمازون می‌گوید: ما به شدت از اتفاقاتی که در تأسیسات شهر ویندزور رخ داده است متأسفیم. 

وی گفت: نفرت، نژادپرستی و تبعیض هیچ جایی در جامعه ما ندارد و در محیط کار آمازون اصلا پذیرفته نیستند. البته شرکت آمازون گفته پس از آنکه تمهیدات امنیتی را در محل ساخت انبار خود در کانکتیکات افزایش داد، دوباره عملیات ساختمانی را از سر خواهد گرفت. 

این شرکت برای یافتن راز هفت طناب داری که از ستون‌های در حال ساخت آویزان بودند از FBI و پلیس محلی کمک گرفته است. برخی افراد شاغل در محل ساخت انبار آمازون می‌گویند به شدت شاهد اقدامات نژادپرستانه در این کارگاه بوده‌اند. 

یکی از این افراد گفته که این کارگاه تنها جایی نیست که ما شاهد این اتفاقات هستیم و این اقدامات باید متوقف شود. حالا کار به جایی رسیده که شرکت آمازون و پیمانکاران اعلام کردند به کسی که اطلاعاتی در مورد کسانی که طناب‌های دار را آویزان کرده‌اند، بدهد 100 هزار دلار جایزه خواهند داد. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر