{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 405099

به تازگی فهرستی از پرفروش ترین گوشی‌های هوشمند در آخرین فصل از سال جاری میلادی منتشر شده است که نشان می‌دهد گوشی‌های میان رده جای پرچمداران را گرفتند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، به تازگی آمار و ارقام منتشر شده از میزان فروش گوشی های هوشمند نشان می‌دهد که گوشی‌های پرچمدار و گران قیمت دیگر جزو پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین محصولات از نگاه کاربران و بازارهای جهانی نیست و گوشی های میان رده با قیمت متناسب‌تر و مقرون به صرفه‌تر توانسته‌اند به خوبی جای آنها را بگیرند و رتبه‌های نخست فهرست رده‌بندی محبوب‌ترین گوشی‌های فروخته شده در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی را به خود اختصاص دهند.

طبق وب سایت phonearena، نمودار زیر پرفروش‌ترین و محبوب‌ترین گوشی‌های هوشمند را در آخرین آمارهای منتشر شده را نشان می‌دهد:

بر اساس اطلاعات مندرج در نمودار بالا که توسط کارشناسان و محققان فعال در موسسه تحقیقاتی کانترپوینت جمع آوری، تهیه و منتشر شده است، آیفون ایکس آر اپل با اختصاص سه درصد از سهم بازارهای جهانی موفق شده است رتبه نخست این جدول را به خود اختصاص دهد.

سامسونگ گلکسی آ۱۰ و آ۵۰ نیز به ترتیب با اختصاص ۲.۶ درصد و ۱.۹ درصد از بازارهای جهانی در رتبه های دوم و سوم این فهرست جای گرفته‌اند.

اوپو آ۹ و آیفون ۱۱ اپل هر دو ۱.۶ درصد، اوپو آ۵ اس با ۱.۵ درصد، سامسونگ گلکسی آ۲۰ با ۱.۴ درصد، اوپو آ۵ با ۱.۳ درصد، شیائومی ردمی ۷آ با ۱.۲ درصد و هواوی پی۲۰ نیز با ۱.۱ درصد از بازارهای جهانی به ترتیب در جایگاه‌های چهارم تا دهم فهرست رده‌بندی پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند در سه ماهه چهارم سال ۲۰۱۹ میلادی جا گرفته‌اند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری