{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 365557

اینستاگرام از عرضه دو ابزار جدید برای مقابله با قلدری و آزار و اذیت کاربران در فضای مجازی خبر داده که از هوش مصنوعی برای ارتقای عملکرد بهره می گیرد.

به گزارش انگجت، اینستاگرام از عرضه دو ابزار جدید برای مقابله با قلدری و آزار و اذیت کاربران در فضای مجازی خبر داده که از هوش مصنوعی برای ارتقای عملکرد بهره می گیرد. این اولین بار است که اینستاگرام از هوش مصنوعی برای هشدار به کاربران در مورد ماهیت نامناسب پیام ها و کامنت هایشان بهره می گیرد. بر همین اساس اگر کاربری مطلبی را برای ارسال در زیر پست فرد دیگری تایپ کند و هوش مصنوعی اینستاگرام آن را آزاردهنده و نامناسب تلقی کند، در این زمینه به وی هشدار می دهد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، این امر به کاربر فرصت می دهد تا قبل از ارسال مطلب خود در مورد آن به دقت فکر کند و سپس تصمیم نهایی را بگیرد. اما ابزار دوم به کاربران امکان می دهد تا تعقیب کنندگان مزاحم و نامناسب را محدود کنند.کامنت ها و اظهارنظرهای تعقیب کنندگان محدود شده دیگر به صورت عمومی منتشر نمی شود، مگر اینکه خود فرد با این کار موافقت کند.

همچنین کاربران فهرست محدود شده قادر به دیدن زمان فعال بودن کاربر یا مشاهده زمان مطالعه دایرکت وی نیستند. این ابزار بخشی از تلاش های اینستاگرام برای مقابله با قلدری و زورگیری آنلاین محسوب وی شود و ناشی از اعتراضات و درخواست های مکرر کاربران است.

VRRXvbSxfxki

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری