{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 354601

کوچک‌ترین ابزار تمیزکننده بی‌سیم در جهان با بهره‌گیری از امواج اولتراسونیک تمامی آلودگی‌ها و لکه‌ها را از بین برده و هر چیزی را از غذا گرفته تا لباس و جواهرات را تمیز می‌کند.

به‌گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران، کوچک‌ترین ماشین شست‌و‌شو در جهان OmiSonic کارهای شگفت انگیزی را در کمترین زمان انجام می‌دهد. این فناوری بی‌سیم با صرفه‌جویی در مصرف آب تمامی لکه‌ها و آلودگی‌ها را از بین برده و کاربران را از پاک کردن لکه‌های سخت خلاص می‌کند. نحوه استفاده از این فناوری بسیار آسان است. تنها کافی است این سیستم را درون مقداری آب قرار داده و وسیله موردنظر خود را در آن قرار دهید. این سیستم از طریق بلوتوث با تلفن همراه کاربران اتصال پیدا کرده و با انتخاب گزینه مناسب برای شست‌و‌شو کار آغاز می‌شود. با انتشار امواج اولتراسونیک هزاران حباب در آب ایجاد شده و تمامی لکه‌ها و چربی‌ها را در سطوح میکروسکوپی پاک کرده و درخشان می‌کند.

این ماشین شست‌و‌شو با داشتن وزنی برابر 80 گرم کوچکترین فناوری شست‌و‌شو و قابل حمل در جهان به شمار رفته و در سفرها بسیار کاربردی است. این دستگاه بی‌سیم جیبی قادر به شست‌و‌شوی تمامی مواد غذایی، انواع لباس، کفش، جواهرات و حتی وسایل شخصی نوزادان بوده و بدون نیاز به برق یا سیم، تنها به کمک یک باتری تمامی لکه‌ها و آلودگی‌ها را از بین می‌برد. این سیستم ضد آب در مقایسه با ماشین لباسشویی تنها 2 درصد آب مصرف کرده و 40 برابر کمتر انرژی مصرف می‌کند. این فناوری با دوساعت شارژ قادر به

چهار بار شست‌و‌شو بوده و در کمترین زمان

2 کیلو بار را شست‌و‌شو و پاکسازی می‌کند. ماشین شست‌و‌شوی بی‌سیم OmiSonic در حال حاضر در سایت کیک استارتر با قیمتی برابر 128 دلار امریکا پیش‌فروش می‌شود. پیش‌بینی شده است این فناوری تا اکتبر سال 2019 به بازارهای جهانی عرضه شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری