کد خبر 350665

انتقاد وزیر ارتباطات از کم فروشی اینترنت

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در اینترنت ثابت کسی حجم فروشی نمی‌کند و سرعت مطرح است گفت: بعضی‌ها اینترنت ۸ گیگ به مردم می‌فروشند اما دو گیگ بیشتر تحویل نمی‌دهند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، محمدجواد آذری‌جهرمی عصر امروز در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی استان کرمان اظهار داشت: اتاق بازرگانی استان کرمان از قدیمی‌ترین اتاق‌های بازرگانی ایران است.

وی با بیان اینکه موارد مربوط به اتاق افغانستان و مشکلات تجارت را در هیئت دولت مطرح می‌کنم گفت: ممنوع شدن صادرات خرما به‌دلیل تنظیم بازار در ماه رمضان است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه بحث انتقال پروانه نرم‌افزار در کمیسیون فرعی مصوب شده و به کمیسیون اصلی برای تصویب نهایی آمده است افزود: Adsl یک تکنولوژی منسوخ شده و تلاش داریم شرایط را به شرایط پیشرفت در شبکه برسانیم و به چرخه درست برگردد.

وی با بیان اینکه در اینترنت ثابت کسی حجم فروشی نمی‌کند و سرعت مطرح است گفت: بعضی‌ها اینترنت 8 گیگ به مردم می‌فروشند اما دو گیگ بیشتر تحویل نمی‌دهند.

آذری‌جهرمی با اشاره به اینکه جلوی سرمایه‌گذاری را نبستیم افزود: به دنبال جذب سرمایه از طرق مختلف هستیم.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی وارنا
    ۰ ۰

    واقعا کجا و به کی باید از اپراتورها شکایت کرد؟؟؟ بسته اینترنت میخریم. یکماهه ولی بی خاصیت اینقدر سرعت پایین است که یک مطلب چند سطری رو باید دقایقی معطل شد برای باز شدند و بعد اینترنت حرفه ای پر سرعت فروختند!!!؟ در طول یکماه چند روزش که قطع است و باقی روزها هم بی فایده. ایا این مصداق کامل و اشکار کم فروشی نیست؟ این خیانت به خریدار از سوی فروشنده نیست؟ ایا این عین کلاهبرداری نیست؟ اگر این پولها وارد خزانه شود که حلال و حرام مخلوط شده و فاتحه خوانده شده است. چرا‌مدعی العموم دادستان کل از حقوق مردم دفاع نمیکند؟