کد خبر 332711

فرصتی کم‌نظیر برای سرمایه‌گذاران، استارتاپی‌ها، رسانه‌ها و کلیه علاقه‌مندان به رمز ارز!

این بار کنفرانس بین المللی بلاک چین در همین نزدیکی هاست! اگر به دنبال فرصتی برای گسترش شبکه و همکاری‌های خودتان هستید این فرصت کم نظیر را از دست ندهید!

خبرگزاری معتبر کوین ایران که یکی از همکارهای مطرح کنفرانس‌های بین المللی و بلاک چین است خدمت بی‌سابقه‌ای به مردم ایران و علی الخصوص علاقه مندان به بیزینس و رمز ارز عرضه داشته است: این خبرگزاری ضمن معرفی کنفرانس‌های فوق العاده بلاک چین در سراسر دنیا، این بار پلی است تا شما هم بتوانید در اخیرترین کنفرانس بلاک چین که قرار است در 20 فوریه سال 2019 (یعنی اول اسفندماه سال 1397) در کشور ترکیه برگزار شود، شرکت کرده و از آن به عنوان سکوی پرشی برای کسب و کار خودتان استفاده کنید.

این گردهمایی تحت عنوان Blockchain Economy Istanbul Summit در یکی از بهترین سالن‌های ترکیه برگزار خواهد شد. صاحبان کسب و کار همه می‌دانند که چنین فرصتی همیشه پیش نمی‌آید و همه منتظرند تا هرچه سریعتر از آن استفاده کنند. در همین راستا، تعداد 5 هزار شرکت کننده از 20 کشور جهان در این کنفرانس بین المللی حضور خواهند داشت و این در حالی‌ست که بیش از 10 هزار نفر هم به صورت زنده این برنامه را تماشا خواهند کرد.

علاقه مندان به شرکت در این همایش نه تنها می‌توانند از سخنرانی‌های متخصصین مطرح در این حوزه استفاده کرده و بر دانش خودشان بیفزایند بلکه همچنین می‌توانند با تهیه غرفه‌های نمایشگاهی و از طریق اسپانسری، کسب و کار خودشان را از سطح محلی بزرگ‌تر کرده و به مخاطبین و ساحبان کسب و کار در سراسر دنیا معرفی نمایند. جذب سرمایه‌گذارهای موثر اتفاق رایجی است که تقریبا در هر دوره از این کنفرانس‌ها رخ می‌دهد و شما هم این بار فرصت دارید که برای کسب و کار خودتان یک سرمایه گذار پیدا کنید!

بنا بر داده‌های آماری بانک هلندی ING، ترکیه در میان کشورهای اروپایی در عرصه رمز ارزها در کل جهان پیشتازی می‌کند. از طرفی، موقعیت ترکیه به‌عنوان پل ارتباطی خاورمیانه و اروپا، مکان مناسبی برای گردهمایی استارتاپ ها، سرمایه‌گذاران و پیشتازان آسیایی و اروپایی این صنعت خواهد بود.

از طرف دیگر، موقعیت مکانی کنفرانس و دسترسی آسان به این کشور، حضور افراد مطرح و بنام حوزه بلاک‌چین و همچنین قیمت مناسب آن، علاقمندان زیادی را از ایران برای شرکت در این کنفرانس جذب خواهد کرد.

چه متخصانی در این حوزه سخنرانی خواهند کرد؟

TOM LEE تحلیلگر وال استریت، استراتژیست سابق P Morgan

TIM DRAPER سرمایه‌گذار اسکایپ، تسلا، Hotmail  

‌VIT JEDLICK رئیس جمهور لیبرلند

SERGUEI POPOV ریاضی‌دان و از بنیانگذاران IOTA

CAL EVANS از اعضای هیئت مدیره انجمن بلاک‌چین بریتانیا

ADAM DRAPER مدیرعامل BOOST SV همچنین سرمایه‌گذار coinbase, Ledger,Etherscan

MAXIM TSARYK مدیر عامل ASKfm ، یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های اجتماعی Q&A در دنیا

‌ROY LIU سرپرست بخش توسعه کسب‌و‌کار بنیاد Tron

‌MARTIN KUVANDZHIEV بنیانگذار Bitcoin Gold

PATRICK LOWRY مدیر عامل هلدینگ Iconiq ، مشاور و متخصص سرمایه‌گذاری

‌MUHAMMAD SALMAN ANJUM مشاور و متخصص در زمینه بلاک‌چین و سرمایه‌گذاری

ALY MADHAVJI شریک مدیریت صندوق موسسات Blockchain، مشاور سرمایه گذار ارشد BitBlock

میر سهیل نیکزاد :

بنیان‌گذار «شنبه‌ها با غیرمتمرکزها» میت‌آپ بلاکچین تهران از سال ۲۰۱۳

پژوهشگر تکنولوژی و از مولفین کتاب «روش‌های آینده‌نگاری تکنولوژی» به زبان فارسی در سال ۲۰۰۱

مدرس و کارگزار دوره‌های آموزش آزاد بلاکچین دانشگاه صنعتی شریف

عضو هیأت مدیره انجمن بلاکچین ایران

او سابقه زیادی در طراحی مدل‌های ریاضی باشگاه‌های وفاداری دارد و هم‌اکنون به عنوان همکار، مربی و مشاور، کسب و کارها و سازمانها را در پیاده‌سازی راهکارهای مبتنی بر بلاکچین و رمزارزها همراهی می‌کند.

این فرصت را از دست ندهید!

در دنیای بیزینس و کسب و کار اگر منتظر زمان درست باشید، دیگر دیر کرده‌اید! این بار که چنین کنفرانس مهمی در این نزدیگی برگزار شده و شرایط بسیار خوبی هم برای همه دارد، پیشنهاد میکنیم حتما از آن استفاده کنید!

در ضمن دانشجویان عزیز می‌توانند با ارائه کارت دانشجویی، از تخفیف 50 درصدی بهره مند شوند. خبر خوش برای طرفداران کریپتو نیز آن است که در صورت پرداخت با هر یک از رمز ارز های بیت کوین، اتریوم و لایت کوین نیز از تخفیف ۱۵درصدی بهره‌مند خواهید شد. فراموش نکنید که تخفیف ها برای مدت زمان محدودی وجود خواهند داشت؛ پس اگر تصمیم به شرکت در این کنفرانس دارید، پیشنهاد می‌کنیم که هرچه سریع‌تر برای تهیه بلیط خود اقدام فرمایید.

برای تهیه بلیط کنفرانس می‌توانید ازطریق لینک هایی که در ادامه آورده شده است، اقدام کنید و نیز برای آگاهی از شرایط تهیه غرفه و پکیج های اسپانسری، با کوین ایران تماس بگیرید.

برای تهیه بلیط (امکان پرداخت با بیت کوین، لایت کوین و اتریوم) و بهره مندی از تخفیف روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.blockchaineconomy.istanbul/TR/external_visit.php?ref_code=REF_CLNT_001

همچنین برای کسب اطلاعات با راه‌های ارتباطی زیر تماس حاصل فرمایید:

www.coiniran.com

https://blockchaineconomy.istanbul

Telegram: (at) Coiniran_TR

Email: event (at) coiniran.com

بیشتر بخوانید
ارسال نظر