طالع بینی مرد اسفند؛ رگ خواب مرد متولد اسفند چیه؟

برای دانستن رگ خواب مرد متولد اسفند، طبیعتا باید ابتدا خصوصیات رفتاری و شخصیتی او مورد توجه قرار بگیرد.

طالع بینی مرد اسفند؛ رگ خواب مرد متولد اسفند چیه؟

به گزارش اقتصاد آنلاین، در صورت کلی هنگامی که می خواهید با یک فرد وارد رابطه عاطفی شوید، بهتر است بدانید که آن شخص چه خصوصیات مثبت و منفی دارد .آیا می توانید با او رابطه سالم و موثری داشته باشید یا خیر. با توجه به مطالعات گذشتگان، امروزه دریافته ایم که ماه تولد در خلق و خوی آدمی بی تاثیر نیست. چه بسا بسیار حائز اهمیت است . شما می توانید با آگاهی به ویژگی های متولدین هر ماه، روابط مستحکم تری بسازید. در این مقاله سعی شده است به طور مفصل، نقاط قوت و ضعف و رگ خواب مرد متولد اسفند و راهکار داشتن یک رابطه سالم با او مورد مطالعه و بررسی بیشتر قرار بگیرد. 

رگ خواب چیست ؟

اول از همه بهتر است با کلمه “رگ خواب” آشنا شویم. رگ خواب اصطلاحی است که به ویژگی ها و خلق و خو های مثبت و منفی در یک فرد اشاره می کند و شما با آن می توانید از زیر و بم شخصیت آن فرد اطلاع پیدا کنید. در واقع وقتی می گوییم “رگ خوابش دست من است” به این معنی است که از نقاط قوت و ضعف او باخبر هستیم و می دانیم چه چیزهایی را دوست دارد و از چه چیزهایی بدش می آید. این اطلاعات به شدت به ما کمک می کند که یک رابطه قوی و محکم بسازیم و علت هر رفتار را بدانیم و سعی کنیم فرد را درک کنیم. پس این موضوع می تواند در بحث روانشناسی رابطه بسیار موثر و هدایت کننده باشد.

هر آدمی ویژگی های خوب و بدی دارد که یک سری از این ویژگی ها می تواند مربوط به ماه تولد باشد. به عبارتی تمام متولدین یک ماه می توانند یکسری خصوصیات اخلاقی مشابهی داشته باشند . در این مقاله ویژگی های خوب و بد یک مرد اسفندی را به شکل جداگانه و گسترده ای مورد بررسی قرار می دهیم. همچنین پیشنهاد می کنیم مقاله طالع بینی را مطالعه کنید.

صفت های اخلاقی بارز مرد متولد اسفند: حساس، عاشق، خونسرد، آرام، احساساتی، خلاق، مهربان، کم حرف، قوی، عجیب، شجاع، رویاپرداز، راز نگهدار، مغرور، صبور، خودخواه، کتاب خوان، دروغگو، بی ریا، شیرین، بخشنده، معاشرتی، باهوش، لطیف، منظم، مستقل.

علایق : تئاتر، سینما، فیلم های عاشقانه و دردناک، موزه، ورزش و به طور تخصصی تر یوگا، نجوم، کتاب خواندن و خلوت کردن با خود و تنهایی..

نماد : ماهی های در هم فرو رفته (نشان از تنش های درونی).

رنگ محبوب : سبز و آبی ملایم.

صورت فلکی : حوت.

انگشتر : عقیق و یاقوت.

سیاره : نپتون

ویژگی های مثبت

مردان متولد اسفند از قدرت درک بالایی برخوردارند. وقتی شما با ایشان هم صحبت می شوید سعی می کنند به حرف های شما بدون هیچ قضاوتی گوش دهند. از آنجایی که شنونده خوبی هستند، می توانند برای شما یک دوست صمیمی و همسر خوبی باشند. زیرا تمام تلاش خود را می کنند تا آن چیزی را به مصلحت شماست برایتان بازگو کنند. اگر شما را به خود نزدیک بدانند، هر از چند گاهی برایتان یک هدیه ارزشمند خواهند گرفت.

افراد متعصب و کینه ای نیستند و از حسادت های زنانه خوششان نمی آید. قادر به تشخیص موقعیت های مناسب هستند. اگر تصمیم راسخ بگیرند، موفقیت در یک قدمی آنها خواهد بود .زیرا بسیار توانا و مستقل هستند؛ فقط لازم است به ایشان اجازه دهید ایده های خود را عملی کنند. از احترام و جایگاه بالایی برخوردارند و در عشق خالصانه عمل می کنند. یک عاشق پیشه حرفه ای است. حتی شاعر توانمندی در روابط هستند و می توانند قلب شما را تسخیر کنند.

مرد شاغل

ویژگی های منفی

از آنجایی که مردان متولد اسفند، با افراد زیادی رابطه سطحی دارند، ممکن است در طول روز، پای درد و دل بسیاری از اطرافیان خود بنشینند و سعی در حل مشکلات ایشان کنند. اما به این معنی نیست که در حال خیانت به شما هستند. برای در دست گرفتن رگ خواب مرد متولد اسفند حسادت بی مورد از خود بروز ندهید و هر مسئله کوچکی را به بحث و جدل نکشانید .چرا که به شدت خشمگین می شوند و با آن مرد مهربانی که همیشه میشناختید بسیار فرق می کنند.

به عبارتی می توان گفت روی دو سکه هستند. گاهی نیاز به استراحت جسمی و روحی دارند پس نباید خیلی به ایشان نزدیک شوید و به اصطلاح به پر و پاچه شان بپیچید. ضعیف النفس نیستند و قصد خیانت ندارند. ولی زیبایی ها را دوست دارند و شما می توانید با هر ترفندی که بلدید، توجه آنها را به خود جلب کنید .

عدم قدرت ریسک پذیری رگ خواب مرد متولد اسفند

قدرت ریسک پذیری خیلی کمی دارند و به آنچه که تاکنون از آن خود کرده اند، راضی هستند .به دنبال موقعیت های بهتر نمی روند ، مگر آنکه فرصتی برایشان پیش آید. آن ها می توانند دروغگوی ماهری باشند اما شما هرگز سعی نکنید آن ها را فریب بدهید. زیرا افراد باهوش و زیرکی هستند و نتیجه خوبی را به بار نخواهد آورد. گاهی ممکن است به طرز عجیبی تغییر عقیده دهند و در بعضی مواقع رفیق نیمه راه شوند. گاهی نیز نسنجیده حرف می زنند و این نسنجیده گویی ممکن است دچار سوتفاهمات بدی شود.

حساسیت های مرد اسفندی

از تملق گویی، حسادت، عجله، سرزنش، عصبانیت، نیش و کنایه زدن نفرت دارند و انتقاد و دخالت بی جا در کارهایشان سبب می شود از شما دوری کنند .آنها علاوه بر خونسرد بودن، درگیر تفکرات زیادی در ذهنشان هستند که ممکن است به علت برخوردهای نا به جا شما نتوانند چیزی بگویند و رابطه تان دچار اختلال شود. پس از مقابله با ایشان بپرهیزید و مثل یک دوست صمیمی در مسیر رسیدن به خواسته هایش کمک کنید. چیز دیگری که بسیار حائز اهمیت است این است که، تاریخ به شدت برایشان مهم است. تاریخ تولد، تاریخ آشنایی، تاریخ اولین دیدار و … نباید از ذهنتان برود. پس تا یادتان نرفته جایی یادداشت کنید.

به هیچ وجه آنها را با دیگران مقایسه نکنید .زیرا آنها شخصیت متکی به خود دارند و نمی توانند تحمل کنند که شما آن ها را قدرت مند تبینید. آنها ممکن است چیزی را از خود بروز ندهند .ولی در حال تلاش برای خوشحال کردن شما باشند. یکی از بهترین راهکار ها برای به دست آوردن رگ خواب مرد متولد اسفند این است که صبور باشید و غر نزنید. همیشه به یادشان باشید و با هر ترفندی که می توانید به ایشان ثابت کنید که برایتان جایگاه ویژه ای دارند. برای آن ها بسیار مهم است که بدانند در ذهن شما اولویت دارند.

موقعیت شغلی مرد متولد اسفند

بسیار مهم است که مرد اسفندی که به شما علاقه دارد یا شما میخواهید با او ازدواج کنید، تنبل نباشد. زیرا در این صورت آینده ی خوبی نخواهید داشت. مردهای اسفندی حد وسط ندارند و صفر و صدی عمل می کنند. اگر در سنین جوانی هویت خودشان را پیدا کرده بودند و مسیرشان برای زندگی مشخص شده بود ،می توانید روی آنها حساب کنید. در غیر این صورت ممکن است دچار مشکلاتی در آینده شوید . اگر فرصتی در زندگی شان یافتید حتما به آن ها بگویید و آنها را متوجه موقعیت های بهتر کنید . اگر آنها ایده ای داشتند سعی کنید حتما پشتیبانی کنید که آینده شما مستلزم همین ایده ها و فرصت هاست.توصیه می شود مقاله حمایت از همسر را مطالعه فرمایید.

ازدواج با مرد اسفندی

ازدواج ذاتا چالش بزرگی در زندگی انسان ها محسوب می شود. اصولا برای انتخاب شریک زندگی معیارها و ملاک هایی باید در نظر گرفته شود . بدیهی است کسانی که برای ازدواج اقدام می کنند ، در وهله اول باید خصوصیات رفتاری طرف مقابل خود را بسنجند . تمامی انسان ها دارای خصوصیات خوب و بد و نقاط قوت و ضعف هستند . همانطور که اشاره شد ، مرد اسفندی نیز از این قاعده مستثنی نیست .

او هم مانند تمام انسان ها دارای خصوصیات رفتاری خوب و بد است . به همین سبب بهتر است برای ازدواج با مرد متولد اسفند به خصوصیات و شخصیت فردی و اجتماعی او توجه شود .اما در خصوص ازدواج مرد متولد اسفند یک راز جالبی نهفته است. اگر شما به او علاقمند شدید و آمادگی برای ازدواج داشتید ، مشکلی ندارد که شما پیش قدم شوید و از او خواستگاری کنید. دیده شده که این اقدام نتایج خوبی را به ارمغان آورده است.

همسر ایده آل مرد اسفندی

مرد اسفندی خیلی سخت شریک زندگی را انتخاب می کند .اما همیشه دنبال نیمه گمشده خود است. از آنجایی که عشق خالصانه را بروز می دهد، توقع دارد همسرش نیز عاشق، محتاط و توانا باشد. اکثر مردهای اسفندی تودار و درونگرا هستند و ایده های خود را به ندرت بیان می کنند .اما اگر ایده ای به خصوص در حوزه کسب و کار داشتند لازم است مورد حمایت و تشویق واقع شوتد. زیرا در غیر این صورت زندگی هر دو به تنزل کشیده می شود.

یک همسر ایده آل از نظر مرد اسفندی شخصی است که ایده های او را مسخره نکند و فکرش غنی باشد و حساب و کتاب های مالی را برایش انجام دهد. زیرا خودشان در عالم معنویت به سر می برند. شما برای جلب توجه یک مرد اسفندی می توانید خوش پوش باشید.همچنین می توانید از رنگ های زرد، قرمز و نارنجی برای جلب توجه وی استفاده کنید.

نیازهای جنسی مرد اسفندی

مردان اسفندی از تحریک پذیری بالایی برخوردارند و دوست دارند همسر خود را به طور کامل فتح کنند. چیزی که شما زنان باید بدانید این است که اجازه دهید همیشه به شما نیاز داشته باشند و نتوانند آسان شما را به دست بیاورند. آن ها خواهان یک رابطه عاشقانه دو طرفه هستند. عشق برای آن ها مقدس بوده و جایگاه ابدی در قلبشان دارد.

رگ خواب مرد متولد اسفند و پیوند با متولدین ماه های دیگر

در این قسمت می خواهیم شما را با طالع بینی پیوند ماه اسفند با ماه های دیگر آشنا کنیم .با توجه به خصوصیات شخصیتی هر یک از افراد که در ماههای مختلف سال متولد شده اند ،می توان تا حدودی در مورد پیوند مرد متولد اسفند با زنان متولد ماههای دیگر پیش بینی کرد . اما یقینا این صرفا یک پیش بینی بوده و قطعیتی در این مورد وجود ندارد . چرا که نباید استثنائات را نادیده گرفت و نمی توان بر این اساس دست به انتخاب برای ازدواج زد. مشاوره ازدواج در این زمینه به شما کمک می کند تا بهترین تصمیم را بگیرید.

اسفند و فروردین: نمی توان به طور قطعی گفت خوب است یا بد. پر از ماجراجویی و هیجاناتی است که نتیجه اش مشخص نیست.

اسفند و اردیبهشت : خوب است. تا می توانند با هم سازگاری و هم فکری می کنند.

اسفند و خرداد : بد است . درک متقابلی یافت نمی شود و هر دوی آنها با خیالبافی می توانند زندگی خود را بر هم زنند.

اسفند و تیر : بسیار خوب است. به فکر رشد و پیشرفت همدیگر هستند و رابطه دو طرفه ای دارند.

اسفند و مرداد : خوب است. هماهنگ و در یک جهت با هم رفتار می کنند.

اسفند و شهریور : خوب است. با هم به موفقیت های بسیاری می رسند. زندگی توام با آرامش است.

اسفند و مهر : بسیار خوب است. هماهنگی و سازگاری در آنها مشاهده می شود.

اسفند و آبان : بد است. اعتماد به نفس یکی و عاشق بودن دیگری می تواند مخرب باشد.

اسفند و آذر : خوب نیست . نیش کنایه زدن های یکی و احساساتی بودن دیگری ممکن است رابطه را دچار مشکل کند.

اسفند و دی : متوسط است. یکی عاشق و دیگری اهل حساب و کتاب و منطق است. می تواند موثر یا مخرب باشد.

اسفند و بهمن : خوب است. همدیگر را با نظرات خود کامل می کنند.

اسفند و اسفند : بد است. هر دو حساسیت و زودرنجی زیادی به رفتارهای یکدیگر نشان می دهند. 

سخن آخر

شناخت خصوصیات و شخصیت های مختلف افراد جامعه، کار ساده ای نیست. اما نمی توان انکار کرد که آگاهی از خصوصیات رفتاری انسان ها گذشته از جذاب بودن، در تقویت روابط اجتماعی بسیار موثر خواهد بود. به همین دلیل ضروری است برای تحکیم روابط عاطفی و خانوادگی از نظرات و راهکارهای متخصصان روانشناس استفاده شود. یقینا نتیجه مثبتی خواهد داشت.

ارسال نظر
ارسال نظر