مرد متولد آذر؛ قلق شخصیت مردان متولد آذر ماه چیست؟

اگر می خواهید مردی خوش لباس. خوش گذران از هفت دولت آزاد که همیشه بلیطش برنده می شود را بشناسید، او کسی جز متولد برج اذر نیست. اگر خواستید سراغ او را بگیرد کافی است سری به محلاتی بزنید که نتایج بخت آزمایی را اعلام می کنند حتماً‌ نامش را جز برندگان خواهید خواند.

مرد متولد آذر؛ قلق شخصیت مردان متولد آذر ماه چیست؟

به گزارش اقتصاد آنلاین ؛ مرد متولد آذر و مقایسه کهن الگوی دیونیسوس و هرمس را همینجا بخوانید. اگر مایل به شناخت مردانی با جذابیت های بصری بالا هستید قطعاً خصوصیات مرد متولد آذر را مطالعه کنید. معمولاً مردان متولد آذر ماه مردانی با جذابیت های ظاهری و بصری بالا هستند این گروه از مردان ممکن است همیشه خوش پوش و خوش قیافه نباشند، اما نکته مهمی که در وجود این گروه از مردان قرار دارد جذابیت و کاریزمایی ذاتی و درونی است که از آن بهره برده اند. در ادامه خواهید فهمید که مرد متولد آذر چه ویژگی های عجیبی دارد.

خصوصیات مثبت مردان آذر ماه

اگر به دنبال خصوصیات مرد متولد آذر و نقاط ضعف مردان آذر ماه هستید باید بدانید که مردان آذر ماه در کل مردانی با انرژی مثبت روانی هستند و میتوانند در اکثر موارد مردانی خوش رو، بذله گو و خوش مشرب باشند.

احساسات ناخوشایند و تلخی و ناخوش احوالی یکی از اتفاقات نادر در روان مردان متولد آذر ماه است.

این گروه از مردان به صورت کلی سر حال و پر انرژی هستند.

مردان متولد آذر ماه به دلیل خوش مشرب بودن و خوش خلق بودنشان که یکی از خصوصیات کلی در وجودشان است دوستان و همراهان بسیار زیادی در اطراف خود خواهند داشت.

غالباً به ندرت پیش می آید که مرد متولد آذر اوقاتی را به تنهایی و بدون دوست و رفیق به سر کنند.


در این زمینه بخوانید؛

طالع بینی خیانت و وفاداری؛ متولدین کدام ماه ها خیانت کارترند؟

خصوصیات منفی مرد متولد آذر ماه

از آنجایی که در مورد خوش خلقی و خوش اخلاقی مرد متولد آذر ماه نوشته ایم قطعاً هیچ کسی انتظار نخواهد داشت که مرد متولد آذر ماه خصوصیات منفی نیز داشته باشد. اما نکته دقیقاً در همینجا است که هر فردی بنا به اخلاقیات خود میتواند نکات مثبت و منفی زیادی در درون خود داشته باشد. به عنوان مثال از خصوصیات مردان متولد آذر ماه میتوان به کینه جویی و حسود بودن اشاره کرد. با این تعریف که اگر این گروه از مردان احساس کنند کسی از حسن اخلاقیشان سوء استفاده میکند قطعاً در یک موقعیت مناسب با او برخورد خواهند کرد و این برخورد میتواند با حرفی درشت باشد که فرد تا مدت ها طعم تلخی را از این گروه از مردان به یاد بیاورد.

در واقع این نحوه از رفتار مرد متولد آذر ماه میتواند تمام خوبی های مرد آذر ماه را به یکباره محو کند و از بین ببرد. اما نکته مهم در معاشران مرد متولد آذر ماه در این است که خود معاشران مردان متولد آذر ماه میتوانند جایگاهشان را در کنار آنها حفظ کنند اگر قصد توهین و یا زیرکی نداشته باشند.

مردان آذر ماه در معاشرت با زنان

عشق در مرد متولد آذر، قطعاً چنین مردانی با خوش خلقی و انرژی روانی بالا میتوانند زنان بسیاری را به خود جذب کنند و این نکته را فراموش نکنید که هیچ رفتاری مانند شوخ طبعی در جذب زنان اثر گذار نخواهد بود. به همین دلیل مردان متولد آذر ماه تلاش زیادی برای به دست آوردن زنان مورد علاقه شان به خرج نمیدهند، بلکه فقط کافی است بخواهند با فردی وارد معاشرت بشوند و شروع به طنازی کنند.

اما اگر بخواهید بدانید این گروه از مردان از چه گروه زنانی خوششان می آید لازم است به زنان منظم و سرزنده و مطیع در اطراف مردان متولد آذر ماه نگاه بیندازید. زنان تنبل پر حرف قطعاً به هیچ عنوان نمیتوانند موارد مناسبی برای مردان آذر ماه باشند. این گروه از مردان مایل به داشتن همراهانی هوشمند و توانا هستند که بتوانند خود و اطراف خود را مدیریت کنند و از بهره هوشی بالایی برخوردار باشند. زنانی که وابسته و سردرگم هستند و استقلالی از خود ندارند قطعاً نمیتوانند همسران و همراهان مناسبی برای این گروه از مردان باشند. جذابیت های ظاهری مانند زیبایی و لوندی و خوش اندامی نیز جزو جذابیت هایی است که قطعا به چشم مردان آذر ماه خواهد آمد و میتواند آنها را با یک زن درگیر یک رابطه مستحکم کند.

نقاط ضعف مردان آذر ماه

مرد متولد آذر به دلیل خوش اخلاقی و خوش خلقی خود هم صحبت های بسیاری در اطرف خود خواهند داشت، اما یکی از اساسی ترین تقاط ضعفشان تعدد معاشرانشان است. مردان آذر ماه وقت کافی برای خود ندارند و آنچه که در توان دارند را برای اطرافیان خود صرف میکنند. اگر همسر شما مرد متولد آذر ماه باشد قطعا این گلایه را از او خواهید داشت که فرصت های گپ های دو نفره تان بسیار کم و محدود است و مایل به همنشینی های دو نفره بیش تری هستید. اما به دلیل اینکه این گروه از مردان انرژی خلاق بالایی دارند میتوانند این هماهنگی را به مرور میان معاشران خود و خانواده خود به وجود بیاورند و به تعادل نسبی در روابطشان دست پیدا کنند.

مقایسه مردان آذر ماه با کهن الگوهای یونگی

مردان متولد آذر ماه در کهن الگو های یونگی میتوانند مشابهت هایی با کهن الگوی دیونوسوس و هرمس داشته باشند. نا گفته نماند که تمام کهن الگو های یونگی میتوانند هم خصلت های مثبت و هم خصلت های منفی را با یکدیگر داشته باشند. به طور مثال کهن الگوی هرمس میتواند در منفی ترین خصلت خود دزد و کلاهبردار باشد اما در خصلت های مثبت خود میتواند سخن ور دانشمند و شوخ طبع باشد. بنابراین با مطالعه کهن الگو های یونگی میتواند به قسمت های منفی و مثبت بعد وجود خود کمی اشراف پیدا کنید تا بتوانید قسمت های مثبت را رشد داده و قسمت های منفی را با آگاهی و بدون سرخوردگی کم کنید و یا استفاده ایی از آن خصلت ها نداشته باشید.

ویژگی های کهن الگوهای دیونیسوس و هرمس

مرد متولد آذر ماه با ترکیب کهن الگوی دیونوسوس و هرمس ترکیبی از یک مرد خوش اخلاق و بذله گو که دارای مهارت های زندگی است را به نمایش می آورد. همانطور که دیونوسوس سرمست و شاد و خوش مشرب است باید به وسیله کهن الگوی هرمس خود که خلاق و بازیگر است و دارای روابط عمومی بالایی است بتواند تعادلی در داشته ها و معاشران و زندگی خود ایجاد کند.

مردی با این دو گروه اولیه از کهن الگو های یونگی احتمال شکست در شغل و حرفه خود را دارد. زیرا مدام مشغول به صحبت و خوش مشربی میشود و قطعا هر فردی با بیان بلیغ تر میتواند او را در شغل و حرفه درگیر کند و تمام سرمایه اش را از چنگ او خارج کند. بنابراین استفاده از کهن الگوی هرمس برای مردان متولد آذر ماه بسیار مهم است اما شرط استفاده صحیح از کهن الگوی هرمس برای این گروه از مردان هوشیاری است که بتواند او را به مقصد اصلی برساند و نه اینکه صرفا با چرب زبانی دست آوردی جزیی داشته باشد.

اهمیت تقویت کهن الگوی هفائستوس در مردان آذر ماهی

مرد متولد آذر ماه بهتر است با کهن الگوی هفائستوس خود ارتباط بیش تری برقرار کند و به دنبال رشد بیشتری در کهن الگوی هفائستوس خود داشته باشد. زیرا اگر مدام به دنبال خوش مشربی و ایجاد روابط جدید و حفظ اطرافیان خود باشد قطعا در زندگی خود با شکست های مالی عظیمی مواجه میشود.

هفائستوس کهن الگوی کار و پیشه داری است که میتواند از نیروی خلاقیت خود و استفاد ه از ابزار و احساس خوشایند درونگرایی بهره ببرد. بنابراین معاشرت و طنازی و سرگرم بودن برای او معنای جدی ندارد و میتواند تمام توان خود را برای ایجاد یک ابزار جدید و یا یک پیشه جدید به کار ببندد و با این توانایی میتواند از دارایی های خود محافظت نیز بکند. مردان آذر ماه با پرورش کهن الگوی هفائستوس در کهن الگوی خود میتوانند خانواده خود را بیش از قبل حمایت کنند و دوست داشته باشند و ابراز علاقه کنند.

مردان آذر ماه با ویژگی شخصیتی INFP یا شخصیت پیکارگر

مرد متولد آذر در تست های MBTI میتوانند در بیشتر موارد در گروه های شخصیتی INFP قرار بگیرند. این گروه از مردان با شناخت عمیق به وجوه شخصیت خودشان در بیشتر موارد به دلیل نوع شخصیت فعال، با انگیزه و مشتاقی که دارند میتوانند در هر گروهی مورد توجه قرار بگیرند. نقش رهبری در گروه های ورزش و بازیگری میتواند از جمله فعالیت های مناسب برای مردان آذر ماه با این وجه از شخصیت MBTI است.

مرد آذر

مرد آذر ماه در معاشرت

مرد متولد آذر در معاشرت با دیگران بسیار سرزنده و شاد هستند، در واقع انرژی روانیشان در ارتباط با دیگران شارژ میشود و مایل به داشتن ارتباط های مداوم با دیگران هستند. روابط سطحی و بدون عمق نیز از جمله روابطی هستند که مردان آذر ماه برقرار میکنند و خود را نیازمند آن میدانند. حمایت کردن دیگران و مورد تایید قرار گرفتن از طرف دیگران نیز یکی دیگر از میل های مردان متولد آذر ماه است.

مرد آذر ماه در شغل

رویا پردازی های مداوم در مرد متولد آذر با این وجه از شخصیت میتواند بسیار پر رنگ باشد. این گروه از مردان رویا پردازی را صرفاً به دلیل از بین بردن وقت نمیدانند بلکه رویا پردازی میکنند تا به آنچه میخواهند دست پیدا کنند. مرد آذر ماه میتواند تقریباً به تمام اهداف خود برسند تا زمانی که فقط به شهود خود اعتماد نکنند و بتوانند همه شرایط را در نظر بگیرند.

کارهایی که مردان INFP یا شخصیت پیکارگر بایستی انجام دهند

مرد متولد آذر میتوانند با کم کردن روابط سطحی خود به روابط عمیقی با دوستان صمیمی و معاشران واقعی خود پیدا کنند و همچنین از اطمینان به هر فردی که مواجه میشوند اجتناب کنند تا در موقعیت های مهم زندگی بدون شکست قدم بردارند.

سوالات متداول

۱. خصوصیات بارز مرد آذر چیست؟

خوش صحبت، خون گرم و صمیمی. مرد آذر ماه مردی منطقی و جذاب است که میتواند هر کسی را به راحتی به خود جذب کند و بدون هیچ تلاشی دوستان بسیار زیادی در کنار مرد متولد آذر داشته باشد.

۲. رگ خواب مرد آذر ماه چیست؟

جذابیت های ظاهری رگ خوابمرد متولد آذر است که میتواند به بهترین شکل مرد آذر ماه را تحت تاثیر قرار بدهد. خوش رو بودن و ظواهر اولین معیار مرد آذر ماه برای به دست آوردن رگ خوابشان است.

۳. چه زنی مناسب مرد آذر ماه است؟

زنان جذاب که بتوانند قدرتمند نیز باشند و جسارت ورود به رابطه با این مردان را داشته باشند زن مناسبی برای مرد متولد آذر هستند. زنان ضعیف که احساسات دخترانه دارند نمیتوانند در کنار مرد آذر خوشبخت باشند.

۴. تعریف کهن الگوی مرد آذر ماه چیست؟

کهن الگوی دیونوسوس و هرمس که خدای پیام رسان و روابط عمومی است. گفتاری شیوا و تنوع طلب است، ضد ازدواج و شوخ طبع است. بازیگر، خوش سفر و بیزار از مسئولیت است.

منبع: injamax
ارسال نظر