بامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف

با جالب ترین ویژگی ها و خصوصیات خنده دار متولدین ماه ها در بروج فلکی بیشتر آشنا شوید.

بامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ بامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف آشنا خواهید شد که برخی از آنها به راستی ویژگی های بامزه و خنده داری دارند.

خصوصیات خنده دار فروردینی ها

در هر سه کلمه ای که از دهان یک فروردینی بیرون می آید، کلمه “من” شنیده می شود.

وقتی یک فروردینی می گوید کاری را انجام خواهد داد، انجام می دهد فقط با این تفاوت که معمولا آنها مستقیم می روند سراغ کاری که نباید انجام دهند و از قبل هم به کسی چیزی نمی گویند.

و وقتی کارشان را تمام کردند،  بهتر است شما دیگر حرفی در این مورد نزنید چرا که ممکن است در نهایت سر از اورژانس درآورید!

یکی از بامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف این است که فروردینی ها برای گرفتن یک تصمیم بزرگ در زندگی شان کلی زمان صرف می کنند و به همان میزان نیز وقت صرف می کنند تا تصمیم بگیرند برای ناهار چه بخورند.


خصوصیات خنده دار اردیبهشتی ها

اردیبهشتی ها تا حدی می توانند تنبل باشند. در حقیقت بیشتر اوقات همین طورند. فعالیت فیزیکی آنها معمولا شامل بلند شدن از روی مبل و برداشتن کنترل تلویزیون است.

لذا تنبلی ادریبهشت ماهی ها بامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف  است .یک اردیبهشتی عاشق طبیعت است و وقتی در دل طبعیت به سر می برد می تواند در آرامش به تفکر بپردازد (و کاری هم انجام ندهد).

شکیبایی آنها پایان ناپذیر است که احتمالا انجام ندادن کارها، می تواند از شما چنین انسان شکیبا و صبوری بسازد.

آنها به سادگی دست از رابطه های عاشقانه خود برنمی دارند. به هم زدن رابطه و جدایی به معنی این است که آنها باید به دنبال یک شریک احساسی دیگر باشند و از نظر آنها چه کسی وقت این کار را دارد؟

جالب این جاست که یکی ازبامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف این است که اردیبهشتی ها چیزهای ساده در زندگی مثل خوردن، نوشیدن و خوابیدن را دوست دارند.

خصوصیات خنده دار  خردادی ها

خردادی ها اغلب به این متهم می شوند که زود حوصله شان سر رفته و کسل می شوند. حقیقت این است که هر یک لحظه ای که کاری انجام ندهند، آنها را تبدیل به یک فرد متشنج و عصبی می کند.

خردادی ها می دانند چطور با شرایط سازگار شوند. آنها با موفقیت می توانند زندگی مشترک را با مجردی عمل کردن، تلفیق کنند.

آنها در این که چند کار را همزمان انجام دهند خوب عمل می کنند و حتی در تمام نکردن هیچ کدام از آنها بهتر هم هستند!

آنها دوست دارند اطلاعات جمع آوری کنند. بنابراین اگر برفرض جدیدترین شیرین کاری ها و شیطنت های کیم کارداشیان برای شما مهم نیست، این مشکل شماست نه آنها.

برخلاف باور رایج در مورد خردادی ها، آنها دو چهره ندارند. آنها چندین چهره دارند.

خصوصیات خنده دار تیر ماهی ها

از بامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف می توان به تیرماهی ها هرگز لوازم و چیزهایی که برای آنها ارزش احساسی دارد را دور نمی اندازند. یکی از مثال ها برای این افراد این است که آنها جعبه بیسکوییتی که توسط عشق اول شان در مهدکودک به آنها هدیه شده را هنوز دارند.

تیرماهی ها هر ۱۵ سال یک مرتبه لباس های کمدشان را جایگزین لباس های جدیدتر می کنند.

آنها عاشق لوازم وینتج و قدیمی هستند. بنابراین او روی صندلی کوچکی که در ۵ سالگی، مادربزرگش برای او خریده بود به تماشای تلویزیون می نشیند.

وقتی دلشان گرفته باشند، بیشتر از متولدین ماه های دیگر غذا می خورند. چرا که “غذا عشق است”

از بامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف این است که آنها می دانند چطور پوشک بچه را عوض کنند، حتی اگر خودشان بچه نداشته باشند.

خصوصیات خنده دار مردادی ها

مردادی ها فوق العاده سخاوتمند و دست و دلبازند و دوست دارند برای دیگران هدیه بخرند. به شما توصیه می شود یاد بگیرید و شما هم مقابله به مثل و تلافی کنید.

آنها عاشق تئاترند و حتی خودشان در دنیای واقعی هم نقش بازی می کنند.

یکی از بامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف مردادی ها دارند یعنی آنها دوست دارند توجه ها را به خود جلب کنند، بنابراین اغلب ممکن است شبیه ستاره هایی لباس بپوشند که برای استایل های عجیب و غریبشان معروفند.

آنها تقریبا به اندازه اردیبهشتی ها پر انرژی هستند!!

اگر آنها اولویت اول شما نباشند، پس یک جای کارتان ایراد دارد.

خصوصیات خنده دار شهریوری ها

جالب است بدانید که بامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف در مورد یک شهریوری این است که برای یک شهریوری یک لیوان نه نیمه پر است و نه نیمه خالی – بلکه کثیف است.

شهریوری ها شب ها نمی توانند بخوابند، مگر اینکه روش و چیزی که می شناسند به آنها کمک کند.

ولی اگر از یک شهریوری جدا شوید، آنها برای این موضوع دچار بی خوابی نمی شوند چرا که می دانند شما بدون آنها نمی توانید زندگی تان را سروسامان دهید این نیز یکی از بامزه ترین خصوصیات متولدین ماه های مختلف است که در مورد آنها صدق می کند.

آنها هرگز قدم روی ترک های روز سنگفرش خیابان نمی گذارند چرا که ممکن است مزاحم نظم آنها شوند.

آنها پرستاران فوق العاده ای می شوند چرا که اغلب مهارت های پرستاری را در رابطه های عاشقانه خود تمرین می کنند.

خصوصیات خنده دار مهر ماهی ها

مهر ماهی ها از این که به دنبال تعادل باشند بیشتر از حتی پیدا کردن آن لذت می برند.

مهر ماهی ها همیشه شسته رفته و موقر به نظر می رسند، آنقدر که ممکن است شک کنید نکند آنها ایستاده می خوابند تا فرم موهایشان خراب نشود!

نشان متولدین این ماه هواست، بنابراین آنها به طور طبیعی در مکالمات درازه گویی می کنند. به عبارت دیگر به مهر ماهی ها زنگ نزنید، مگر آنها وقت کافی برای پای تلفن ماندن داشته باشید.

اگر دوست دارید شب یک مهرماهی را خراب کنید، وقتی از شما می پرسد: “چطور است امشب یک شام تایوانی را امتحان کنیم”، شما در جواب بگویید: “چطور است یک غذای چینی را تست کنیم؟”

اگر یک مهرماهی از ظاهر شما تعریف و تمجید کرد، لازم نیست آن را نادیده گرفته و از آن سرسری بگذرید. چرا که آنها در مورد چنین چیزهایی خیلی ماهرانه و صادقانه حرف می زنند.

خصوصیات خنده دار آبان ماهی ها

آبان ماهی ها دوست دارند به عمق هرچیزی پی ببرند در حقیقت اولین نفری که به تئوری دسیسه چینی رسید، یک آبان ماهی بود.

همچنین گفته می شود اولین هکر هم به گزارش پرشین وی یک آبان ماهی بوده است.

معروف است که آبانی ها به دیگران بدگمان هستند. ولی حقیقت این است که آنها به سادگی شماره شان را به شما نمی دهند مگر اینکه چندین سال شما را بشناسند.

بدترین کاری که می توانید با یک آبان ماهی کنید این است که به آنها حقیقت را بگویید. مثل این است که هدف زندگی شان را از آنها بگیرید.

کمتر کسی به اندازه یک آبان ماهی می تواند عمیقا عاشق باشد. درحقیقت عشق یک آبان ماهی آنقدر قوی است که ممکن است شما را به اعماق یک اقیانوس بفرستد.

خصوصیات خنده دار آذر ماهی ها

اگر دوست دارید آذرماهی ها را دیوانه کنید، به آنها بگویید چه کاری نمی توانند انجام دهند. سپس به صندلی تکیه داده و آنها را تماشا کنید که سعی دارند آن کار را انجام دهند.

آذرماهی ها فیلسوف برج های فلکی هستند. آنها می توانند ساعت ها انقلاب فرانسه را تحلیل کرده و در کنار آن اطلاعاتی نیز در مورد پرورش قارچ به شما بدهند.

آنها ممکن است در ظاهر تظاهر به بی ایمانی و بی اعتقادی کنند ولی در واقع هر شب برای اینکه همه چیز خوب پیش برود، دعا کرده و از خدا کمک می خواهند.

آنها همیشه روی آینده تمرکز می کنند. چه آینده دنیا باشد چه برنامه هایشان برای آخر هفته، فرقی ندارد.

آنها خیلی ماجراجو هستند. خیلی ی ی ماجراجو! اگر یک آذرماهی شما را به یک چالش دعوت کرد، خود را برای یک تجربه خیلی افراطی تا حدی که به شرمندگی کشیده شود، آماده کنید.

خصوصیات خنده دار دی ماهی ها

معمولا دی ماهی ها خیلی دیر ازدواج کرده و شخصی را وارد زندگی شان می کنند، چرا که از نظر آنها: “تقصیر من نیست، من فوق العاده خود بسنده و بی نیاز از دیگری هستم.”

اگر می خواهید از یک دی ماهی جدا شوید ولی نمی خواهید به احساسات او لطمه بزنید، پیشنهاد می شود هر دو با هم ساک هایتان را بسته و راهی یک سفر مجانی شوید.(سفری که در آن بلیط خریداری نکرده و تنها در جاده ایستاده و از ماشین هایی که عبور می کنند با تکان دادن دست تقاضا می کنند آنها را مجانی تا جایی برسانند) در این صورت آنها خودشان به سمت تپه ها فرار می کنند.

اگر دوست دارید یک دی ماهی را اذیت کنید، به او بگویید: “این خیلی راحت به نظر می رسه! یکی میخوام! ارزان به نظر می رسه، واقعا همین طوره؟”

اگر یک دی ماهی چیز بدی را بخواهد، او هرچیزی در مورد آن را آنقدر تحلیل می کند که در نهایت به شدت به همان اندازه از آن متنفر می شود.

ما هنوز کسی را می شناسیم که همچنان منتظر است یک دی ماهی قدم پیش بگذارد…. اگر می خواهید شماره تلفن او را بدانید  ۴۱۵۵۵و ه ی …!!

مرد دی ماه

خصوصیات خنده دار بهمن ماهی ها

کلید قلب بهمن ماهی ها دوستی است- و به شما توصیه می شود رابطه تان را درهمان حد نگه دارید.

قوانین وضع شده که توسط بسیاری رعایت شود و البته توسط بهمن ماهی ها شکسته شود.

بهمن ماهی ها تعداد کمی محدودیت برای خود قائل هستند (البته شاید تعدادی محدودیت برای خود قائل شوند). آنها روحیه آزادی طلبانه ای دارند. اگر از یک بهمن ماهی بخواهید وسط یک پارک مرکزی لباس هایش را درآورد، بعید نیست این کار را انجام دهد…

اولین مادری که تاکنون به بچه اش گفته: “غذاتو تمام کن، بچه هایی هستند که در آفریقا از گشنگی می میرند” یک بهمن ماهی بوده و به معنای واقعی کلمه همین منظور را داشته است.

خصوصیات خنده دار اسفندی ها

آیا می دانستید ماهی ها با چشم های باز می خوابند؟ فکر نکنید می خواهیم چیزی را به شما به صورت ضمنی برسانیم! فقط گفته باشیم!

اگر دیدید یک اسفند ماهی (که علامت برج آنها ماهی است) با خودش حرف می زند، زود او را قضاوت نکنید: او در حال گفتگو با دوستش است که آنجاست؛ فقط شما نمی توانید او را ببینید.

اگر کسی را در خیابان دیدید که تیپی شبیه استایل های پنجاه سال پیش داشت، این شانس وجود دارد که او متولد اسفند است.

آیا کارتون معروف “در جستجوی نمو” را تماشا کرده اید؟ در این فیلم این طور به نظر می رسد که ماهی ها گاهی دچار گم گشتگی می شوند.

اسفندماهی ها به خاطر می آورند که ۱۲ سال پیش این موقع کجا بودند، ولی نمی دانند ناهار چی خوردند.

منبع: persianv
ارسال نظر