رییس سازمان امور دانشجویان:

در حال حاضر با کمبود ۳۵ هزار خوابگاه مواجه هستیم

رییس سازمان امور دانشجویان به کمبودهای خوابگاه دانشجویی در مراکز آموزش عالی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: ۲۷۰ هزار خوابگاه در دانشگاه های دولتی مورد نیاز است و در حال حاضر با کمبود ۳۵ هزار خوابگاه مواجه هستیم.

در حال حاضر با کمبود ۳۵ هزار خوابگاه مواجه هستیم

به گزارش اقتصادآنلاین، هاشم داداش پور رییس سازمان امور دانشجویان ضمن بیان این مطلب ابراز امیدواری کرد با مشارکت خیرین و منابع مالی ملی و استانی در چهار سال آینده مشکل خوابگاه‌ها مرتفع شود و هیچ دانشگاهی با مشکل خوابگاه مواجه نشود.

وی همچنین در نشست اعضای هیات رییسه و مدیران حوزه دانشجویی دانشگاه صنعتی بیرجند، از این دانشگاه صنعتی بعنوان دانشگاه پیشرو در شرق کشور نام برد و برنامه ها و چشم انداز ترسیم شده را گامی به جلو عنوان کرد.

داداش پور حضور مدیران جوان را عامل پویایی و تحرک در این دانشگاه نام برد و خاطرنشان ساخت: جوانگرایی یکی از مولفه ها و شاخصه‌هایی است که براساس آن می توان میزان پویایی یک مجموعه را تعیین کرد و تخمین زد.

رییس سازمان امور دانشجویان ادامه داد: جوانگرایی به عنوان فاکتور اصلی تداوم تحرک و استمرار آن در هر مجموعه‌ای به محسوب می‌شود و هر چه دامنه فعالیت در عرصه‌های مختلف به خصوص در محیط‌های علمی و فرهنگی بزرگ تر باشد اهمیت این تحرک و پویایی بیشتر است.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، وی جوانان هر کشور را سرمایه‌های اصلی آن کشور دانست و بیان داشت: فرصت استفاده از نیروی عظیم جوانان را هیچگاه نباید کوچک شمرد و این توسعه و پیشرفت دانشگاه در یکسال اخیر نشانگر اعتماد به جوانان دانشگاهی است که به خاطر شجاعت و صراحت و پشتکار و انگیزه زیاد تحول آفرین در ساختار فیزیکی و علمی شدند.

گفتنی است؛ رییس سازمان امور دانشجویان با همراهی معاون پشتیبانی و منابع انسانی و مسئولان دانشگاه از بخش‌های مختلف حوزه دانشجویی دانشگاه بازدید به عمل آورند.

ارسال نظر
ارسال نظر