تعیین رتبه های ۵۰ درصد معلمان شاغل و بازنشسته‌ / چگونه به رتبه تعیین شده اعتراض کنیم؟

معاون آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: رتبه‌های ۱ و ۲ شاغلین و رتبه‌های ۱ تا ۳ بازنشسته‌ها مورد بررسی قرار گرفت که رتبه‌های بیش از ۵۰ درصد از آنها مورد تائید قرار گرفته است و همکاران به مدت ۱۰ روز فرصت اعتراض دارند.

تعیین رتبه های ۵۰ درصد معلمان شاغل و بازنشسته‌ /  چگونه به رتبه تعیین شده اعتراض کنیم؟

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم، مهدی نیک‌فر؛ معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع شهرستان‌های استان تهران اظهار کرد: جهت تعیین تکلیف پرونده حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر از همکاران فرهنگی شاغل و بازنشسته سال ۱۴۰۰ که مراحل رتبه بندی آنها در سامانه مربوطه تکمیل شده است، میز خدمت رتبه‌بندی استان تشکیل جلسه داد.

وی افزود: بر این اساس از میان این تعداد، رتبه‌های ۱ و ۲ شاغلین و رتبه‌های ۱ تا ۳ بازنشسته‌ها مورد بررسی قرار گرفت که رتبه‌های بیش از ۵۰ درصد از آنها مورد تأیید قرار گرفته و در سامانه http://my.medu.ir قابل مشاهده است و همکاران به مدت ۱۰ روز بعد از تأیید رتبه‌، فرصت اعتراض دارند.

نیک‌فر درخصوص رتبه‌بندی سایر همکاران تصریح کرد: در فرصت باقی مانده پرونده‌های بارگذاری شده همکاران در سامانه رتبه‌بندی در هیئت ممیزه مناطق و استان بررسی و پس از تأیید اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع مدیرکل، خاطرنشان کرد: پیگیری ثبت و تأیید مراحل رتبه بندی در سامانه http://Rtb.medu.ir توسط همکاران مشمول طرح رتبه‌بندی مورد تأکید است.

شایان ذکر است رتبه‌های ۱ و ۲ در هیئت ممیزه مناطق، رتبه ۳ در هیئت ممیزه استان و رتبه‌های ۴ و ۵  توسط هیئت ممیزه حوزه ستادی مورد بررسی و تأیید قرار می‌گیرند.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
ارسال نظر
  • Sv
    ۰

    غیر فعاله عزیزم