آخرین وضعیت از ترافیک در جاده های کشور

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی‌و رانندگی از ترافیک و تردد روان و بدون مشکل در اکثر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد.

آخرین وضعیت از ترافیک در جاده های کشور

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، سرهنگ احمد شیرانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی کشور گفت:  ترافیک نیمه‌سنگین در محور کرج - چالوس حدفاصل نسا تا گچسر وجود دارد و تردد روان در محورهای هراز ، فیروزکوه ، آزادراه تهران - شمال و مسیر رفت‌وبرگشت آزادراه قزوین - رشت انجام می‌شود.

وی درباره انسداد یک جاده در استان مازندران و محدودیت تردد با تغییر مسیر اظهار کرد: کمربندی محمودآباد - فریدونکنار واقع در استان مازندران ، به دلیل اجرای عملیات راهداری، در مسیر جنوبی مسدود است و تردد از مسیر جایگزین داخل شهر انجام می‌شود.

شیرانی با اشاره به وضعیت انسداد محورهای مواصلاتی گفت: تنها محور شریانی مسدود در کشور محور  ریگان - ایرانشهر است. جاده لاسم - ارجمند نیز به علت مشکلات فصلی مسدود است.

وی تصریح کرد:‌ همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است و آرام گزارش شده است. با این حال توصیه ما به مردم این است که با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و به توصیه‌های ترافیکی پلیس توجه کنند تا سفرهای ایمن و بی‌خطری را تجربه کنند.  

شیرانی در پایان با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست قبل از شروع سفر حتما با این شماره تماس بگیرند و با اطلاع از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور، مناسب‌ترین زمان و بهترین مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

ارسال نظر