تست بینایی؛ نابغه ها جواب بدهند، ماهی را می بینید؟

تست بینایی، یک توهم بصری است که توسط سیستم بینایی ایجاد می‌شود. این خطاهای دید اشکال زیادی دارند. طبقه بندی آنها دشوار است زیرا علت اصلی اغلب مشخص نیست، این بار یک توهم نوری جدید که بینایی شما را به چالش کشیده می شود.این آزمون اخیرا منتشر شده و به سرعت گسترش یافته است.

تست بینایی؛ نابغه ها جواب بدهند، ماهی را می بینید؟

به گزارش اقتصادآنلاین، سیستم بینایی ما طوری تنظیم شده است که ما بتوانیم در محیطی سه بعدی و سرشار از نور، سایه، رنگ، بافت و اشیاء و اشکالی متنوع و متعدد در فواصل دور و نزدیک ببینیم. بسیاری از ما بدون توجه به اینکه ایجاد تصویری صحیح از جهان اطراف ما برای سیستم بینایی و مغز چه عملیات پیچیده‌ای به همراه دارد، دیدن را امری ساده و پیش پا افتاده تلقی می‌کنیم. معماهایی با تصاویر پنهان ابزاری عالی برای بررسی مهارت های مشاهده شما است. آنها حروف ، عکسها یا شماره های مخفی در یک الگو یا زمینه مشابه دارند و چشم و مغز شما باید یکی را از دیگری جدا کند.

تست بینایی، سطح تمرکز، دقت، مهارت مشاهده و توجه شما به جزئیات را نشان میدهد. جالب است بدانید که چگونه برخی از چیزها دقیقا در مقابل شما قرار دارند، اما تشخیص و دیدن آنها زمان زیادی می برد. تست های بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است.

در این تصویر، یک ماهی در رودخانه مشغول شنا است، اما اکثر مردم در یافتن آن ناموفق هستند چرا که به دلیل رنگ آب و بازتاب نور، یافتن ماهی دشوار است.

اگر ماهی را در این تصویر را در کمتر از ده ثانیه پیدا کرده اید، پس مطمئنا ذهن قوی و چشمان تیربینی دارید

تست بینایی ماهی گم شده

به تصویر زیر نگاه کنید و سعی کنید ماهی ای که در تصویر پنهان شده است را پیدا کنید

تست بینایی ماهی

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

 

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه را ببینید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

حدس می زنیم حتما تا حال آن را پیدا کرده باشید. اگر نه، پاسخ را در اینجا ببینید

برای ما بنویسید که آیا توانستید بدون کمک گرفتن از پاسخ خودتان به تنهایی تست امروز را حل کنید؟ پیدا کردن آن برای شما چند ثانیه زمان برد؟

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۱

  ماهی رو بردن سرخ کنن 😂

 • سعید بلوچزهی 007
  ۰ ۰

  سمت راست پایین تصویر ، کمی مانده به گوشه...!
  007