تست بینایی؛ ۱۰ ثانیه برای پیدا کردن مار در جنگل فرصت دارید!

تست بینایی، سطح تمرکز، دقت، مهارت مشاهده و توجه شما به جزئیات را نشان میدهد. تست های بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است. در تست بینایی امروز یک مار در بین تصویر پنهان شده است، برای یافتن آن ۱۰ ثانیه فرصت دارید.

تست بینایی؛ ۱۰ ثانیه برای پیدا کردن مار در جنگل فرصت دارید!

به گزارش اقتصاد آنلاین، خطای دید و تست های بینایی ذهن ما را به چالش می کشند. خطای بینایی ناشی از توهم نوری شگفت انگیز و جالبی است که جنبه های مختلف شخصیت شما را آشکار می کند. جالب است بدانید که چگونه برخی از تصاویر دقیقا در مقابل شما قرار دارند، اما تشخیص و دیدن آنها زمان زیادی می برد. تست های بینایی و پیدا کردن خطای دید در معماهای تصویری و نقاشی ها همیشه سرگرم کننده است.

خطای دید چیست؟

خطای دید که به عنوان توهم بصری نیز شناخته می شود، نوعی توهم است که توسط سیستم بینایی در ادراک بصری ایجاد می شود. به زبان ساده، خطای نوعی توهم نوری است که در آن نمی‌توانیم صحنه یا تصویری را که از طریق چشمان خود دیده‌ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می کنیم یا به راحتی فریب آن را می خوریم.

خطای دید و تست های بینایی ذهن ما را به چالش می کشند. اینترنت مملو از این تست های جذاب است.

کارشناسان می گویند اگر بتوانید در عرض ۱۰ ثانیه مار را در این تصویر پیدا کنید یعنی شما فردی تیزبین و با بینایی عالی هستید.

تست بینایی مار پنهان شده

آیا می توانید در عرض ۱۰ ثانیه ما را در این تصویر ببینید؟

تست بینایی مار

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه را ببینید

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

حدس می زنیم حتما تا حال آن را پیدا کرده باشید. اگر نه، پاسخ را در اینجا ببینید

برای ما بنویسید که آیا توانستید بدون کمک گرفتن از پاسخ خودتان به تنهایی تست امروز را حل کنید؟ پیدا کردن مار برای شما چند ثانیه زمان برد؟

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۴ ۱

  پیدا کردم. خوب بدش

 • ناشناس
  ۲ ۰

  یک ساعت هم پیدا نکردو

 • ناشناس
  ۲ ۰

  روس شاخه دررخت سمت چپ به هم پیچیده

 • ناشناس
  ۲ ۱

  من اصلا پیدانکردم