از کجا بفهمیم اولویت همسرمان هستیم؟

نشانه های توجه مرد به زن، بسیار زیاد اما ظریف هستند. شناخت نشانه های توجه مرد به زن می تواند تاثیر بسیار زیادی در بهبود روابط عاطفی بین آنها داشته باشد. این در حالی است که بسیاری از خانم ها بعد از گذشت مدت زمانی، دقیقا نمی دانند که آیا همسران شان به آنها توجهی دارد یا ندارد.

از کجا بفهمیم اولویت همسرمان هستیم؟

علامت همسری که مهمترین چیز زندگیش شمایی

به گزارش اقتصاد آنلاین، ممکن است هر زنی در زندگی با این وضعیت روبرو شده باشد. اگر چنان شما هم با این مشکل روبرو شده اید، این مقاله و بررسی نشانه های توجه مرد به زن می تواند برای شما مفید و موثر باشند.

زنانی که مدت زیادی است زندگی متاهلی خود را شروع کرده اند با استفاده از این علائم می توانند میزان توجه شریک زندگی خود را پس از سالها رابطه از آنها شناسایی و بررسی  کنند. در زیر لیستی از مواردی که می توانید در شریک زندگی خود جستجو کنید تا بدانید وی چقدر در رابطه جدی است و به شما اهمیت می دهد را بررسی کرده ایم. با این حال، هنگام جستجوی این علائم، کمی احتیاط کنید و کورکورانه به دنبال آنها نباشید. شما باید با تجربه خود، مسیر واقعی تان را پیدا کنید.

علامت همسری که مهمترین چیز زندگیش شمایی

نشانه های توجه مرد به زن

او با صبر و حوصله به صحبت های شما گوش می دهد.

بیشتر ما دوست داریم ابراز احساسات کنیم و دشوار است که احساسات خود را از عزیزانمان پنهان کنیم. هنگامی که احساسات خود را نسبت به او ابراز می کنید چه احمقانه باشد، چه جدی، چه احساسی، چه شوخ طبع و چه کاملاً غیر منطقی اگر به شما توجه کند، قطعاً با حوصله به حرف های شما گوش می دهد. او ممکن است در زندگی خود شنونده خیلی خوبی برای همه نباشد. اما اگر برای شما همیشه شنونده باشد، این یک نشانه بسیار عالی است.

او خوشحالی شما را در اولویت قرار می دهد.

تا زمانی که شخصی وارد زندگی شما نشود، اشکالی ندارد که خودخواه باشید. اما به محض داشتن شریک زندگی، منطقی است که خوشحالی طرف مقابل را در اولویت قرار دهید، حتی اگر در بعضی مواقع مغایر با علاقه شما باشد. ایجاد حوشحالی در لذت یک شریک زندگی چیزی است که رابطه را زیبا و ارزشمندتر می کند. بنابراین، اگر همسرتان، شما و شادی شما را در اولویت بالاتر از خود قرار دهد و از انجام آن لذت ببرد، نشان می دهد که به شما توجه زیادی می کند.

او برای شما مسائل را توضیح می دهد.

نه فقط در یک رابطه بلکه در همه مراحل زندگی مشکلاتی رخ می دهد. ممکن است شریک زندگی شما در بعضی مواقع مقصر باشد. اما اینکه چگونه آن را به شما منتقل می کند و اینکه چگونه سعی می کند احساس خوبی به شما بدهد مهم است.

در صورت توجه همسرتان به شما، او سعی می کند همه چیز را حتی اشتباهاتش را به شما توضیح دهد. تلاش برای آگاهی دادن از همه چیز، یکی از بهترین ویژگی هایی است که می توانید از او قدردانی کنید.

او شما را در روزهای خاص غافلگیر می کند.

شریک زندگی شما مطمئناً سعی می کند شما را بعضی اوقات شگفت زده کند. خواه روز خاص شما باشد یا یک لحظه موفقیت یا حتی بدون دلیل، اگر او بداند که شما عاشق سورپرایز شدن هستید، مطمئناً موقعیت های مخلتف را برای سورپرایز شدن شما برنامه ریزی می کند.

اما اگر چنین سورپرایزهایی دریافت نکرده اید، نشان دهنده بی توجهی همسرتان نیست. فقط بعضی از مردان علاقه مند به طراحی برنامه هایی برای سورپرایز هستند. در حالی که دیگران آن را خسته کننده می دانند. بنابراین، براساس نوع پسری که با او در رابطه هستید، می توانید این علامت را بررسی کنید.

او ترجیح می دهد وقتش را با شما بگذراند.

مهم نیست که چقدر کار داشته  باشد، اگر او وقت می گذارد تا با شما صحبت کند، با شما ملاقات کند یا فقط به شما سلام کند، می توانید روی او حساب کنید. این بدان معنا نیست که او باید هر ساعت با شما تماس بگیرد تا علاقه اش را به شما نشان دهد. اگر او تلاش خود را برای ملاقات با شما انجام دهد تا هر دوی شما بتوانید اوقات خصوصی خوبی را با هم داشته باشید، به این معنی است که او از همراهی شما لذت می برد.

هنگام بروز ناراحتی کنار شماست.

خوشبختی چیزی است که ما تمایل داریم آن را با هر کسی به اشتراک بگذاریم. اما وقتی صحبت از چیزهای غم انگیز می شود، آنها را فقط با افرادی که نزدیک تر هستیم در میان می گذاریم. اگر شریک زندگی شما اولین کسی است که در مواقع سختی با او آرام می شوید، همیشه می توانید روی او حساب کنید. او نه تنها به شما گوش خواهد داد، بلکه سعی خواهد کرد شما را متقاعد کند که اشکالی ندارد که چنین احساسی داشته باشید و به شما اطمینان دهد که او همیشه پشت شماست.

در مورد علایق یا سرگرمی های شما کنجکاو است.

انجام کاری که هر دوی شما دوست دارید به تقویت پیوند رابطه شما کمک می کند. اما دانستن علایق و سرگرمی های یکدیگر و انجام کارهایی که فرد مقابل از آن لذت می برد، آن را به یک رابطه کامل تبدیل می کند. اگر او واقعاً به شما علاقه داشته باشد، سعی خواهد کرد که علایق یا سرگرمی های شما را بشناسد و طبق آن رفتار کند.

او باعث می شود احساس ارزشمند بودن کنید.

در هنگام تنها بودن با همسرتان، ممکن است ملکه او باشید. اما نحوه برخورد او با شما می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت او نشان دهد. اگر او به طور طبیعی خجالتی باشد، ممکن است زیاد احساساتش را ابراز نکند. آنچه اهمیت دارد، نوع مراقبت و اهمیتی است که او وقتی هر دو در خارج از منزل هستید به شما می دهد.

او با دوستان و خانواده شما راحت است.

اگر او هرگز از ملاقات یا شناختن خانواده و دوستانتان دریغ نمی کند، این را نشانه جدی بودن رابطه خود بگیرید. در واقع، او مشتاق دیدار و احوالپرسی با حلقه اطراف شما خواهد بود. یک جلسه خانوادگی ترتیب دهید و ببینید که او چگونه واکنش نشان می دهد. اگر او خوشحال باشد و به راحتی با همه مشغول صحبت شود، این نشانه واضحی است که او دوست دارد عضوی از خانواده شما باشد. اگر او قبلاً با خانواده شما ملاقات کرده است، ببینید که چقدر با آنها رابطه برقرار کرده است.

او شما را به خاطر آنچه که هستید دوست دارد.

زیبایی نقش مهمی در یک رابطه دارد. با این حال، این فقط در روزهای اولیه نشان دهنده است. افرادی وجود دارند که زیبایی درونی و بیرونی برای آنها مهم است. بسته به نوع شریک زندگی خود، ترجیحات او نسبت به خود را بدانید. اگر او از زیبایی ظاهری شما کمتر اذیت می شود و از ارزش ها و شخصیت شما قدردانی می کند، به شما علاقه دارد.

او هرگز در عذرخواهی دریغ نمی کند.

خودخواهی یا خودشیفتگی می تواند هر رابطه ای را خراب و وضعیت را بدتر کند، به خصوص هنگامی که هر دو با هم درگیر هستید.

اگر او به رابطه شما اهمیت دهد، سعی می کند به جای بدتر کردن اوضاع، آن را آرام کند. اگر این اشتباه از او باشد، او هرگز در عذرخواهی دریغ نخواهد کرد. بهترین افراد در رابطه، کسانی هستند که حتی پس از دانستن اینکه اشتباه از جانب شما است متاسفم می گویند. آنها سعی می کنند به شما بگویند که مهم شما هستید، نه خودشان.

او تلاش می کند تا از شما محافظت کند.

محافظت از شما به این معنی نیست که او مانند محافظ با شما رفتار می کند. اگر او از شما مراقبت کند، تلاش خواهد کرد تا مطمئن شود که از نظر جسمی ایمن هستید حتی وقتی او در اطراف شما نیست. هر زمان که تصمیمات مخاطره آمیزی را اتخاذ می کنید، سعی خواهد کرد که به شما هشدار دهد یا بخواهد مطمئن شود که مشکلی نخواهید دید. علاوه بر امنیت شخصی، کسی که از همسر خود مراقبت می کند همیشه می خواهد از او در حضور دیگران نیز دفاع کند. زیرا شهرت او برای او مهم است.

با زبان بدن او راحت هستید.

توجه و شناخت زبان بدن همسرتان می تواند به شما کمک کند تا چهره واقعی یک مرد را بشناسید. اگر به چشمان او نگاه کنید و حرکات او را با دقت مشاهده کنید، قطعاً می دانید که مناسب هستند یا نه. از همه مهمتر، شما باید با زبان بدن او و نوع نگاه او راحت و آشنا باشید.

او شما را در تصمیم گیری مشارکت می دهد.

زوجین در یک رابطه جدی تمایل دارند که در گرفتن تصمیمات باهم مشارکت کنند. وقتی تصمیمات عمده ای در زندگی شخصی یا شغلی وی گرفته شود، اگر به شما علاقه داشته باشد سعی می کند از شما کمک بگیرد. این نشان می دهد که او برای نظر شما ارزش قائل است و می خواهد شما در تمام برنامه های او دخیل باشید. این نیز نشانه این است که او در رابطه شما جدی است و می خواهد امور را پیش ببرد.

او درباره آینده شما صحبت می کند.

مردی که از شما مراقبت می کند در مورد آینده شما صحبت خواهد کرد. ممکن است همیشه این انتظار را نداشته باشید، اما در جایی، برخی اوقات بحث درباره آینده ای وجود دارد که در آن زندگی مشترک شاد را تصور می کنید. اگر چنین موردی وجود نداشته است، سعی کنید آن را از انتهای خود شروع کنید و ببینید که او چگونه واکنش نشان می دهد. اگر پاسخ او مثبت باشد، این نشانه ای واضح است که او از شما مراقبت می کند و از حضور شما در زندگی اش قدردانی می کند.

او به شما اعتماد دارد.

بدون اعتماد، عشق وجود ندارد. اعتماد روح هر رابطه ای است. شما ابتدا به یک شخص اعتماد می کنید و سپس عاشق می شوید. از این رو اعتماد در هر رابطه ای نقشی اساسی دارد. اگر او از شما مراقبت کند، قطعاً به شما اعتماد خواهد کرد.

او به فضای شخصی شما احترام می گذارد.

مراقبت به معنای خفه کردن شخص مقابل نیست که دائماً او را کنترل کنید. درعوض، این درمورد این است که به آنها اجازه دهید فضای شخصی خود را داشته باشند. در حالی که مطمئن باشید که وضعیت خوبی دارند. اگر او از شما مراقبت کند، هیچ وقت بدش نمی آید که به شما وقت اختصاص بدهد و بسته به علاقه خود برنامه ریزی کنید. او همچنین شما را به دنبال علایق و سرگرمی های خود ترغیب می کند.

او شما را با خانواده و دوستانش آشنا می کند.

اگر او واقعاً در مورد شما جدی است، سعی می کند شما را به خانواده خود معرفی کند. این نشانه این است که شما در زندگی او جایگاه ویژه ای دارید. اما فوراً انتظار این حرکت را نداشته باشید. برخی از افراد ممکن است مدتی طول بکشد تا در مورد خانواده خود صحبت کنند. با توجه به شخصیت او، شما می دانید چه زمانی انتظار چه چیزی را دارید.

او هرگز به شما دروغ نمی گوید.

یکی از بهترین راه های اطمینان از خوشبختی در یک رابطه، صادق بودن با یکدیگر است. موضوع هر چقدر ساده باشد، گفتن یک دروغ کوچک می تواند اعتماد را کاملاً از بین ببرد. اگر او به شما اهمیت می دهد، در مورد همه چیز با شما صادق خواهد بود. حتی وقتی او به دلایلی کاری را بدون اطلاع شما انجام می دهد، به موقع آن را برای شما آشکار می کند.

امیدواریم این علائم نوع رابطه شما را مشخص کند. بیش از همه اینها، شما باید به احساسات غریزی خود اعتماد کرده و احساس خود را هنگامی که با او هستید بروز دهید. اگر هر وقت با او احساس حق، خوشبختی و سعادت دارید، در رابطه خود شک نکنید. همچنین منتظر نمانید تا او به شما بگوید. اگر احساس می کنید همه چیز درست است و زمان آن مناسب است، با اعلام اینکه چه احساسی نسبت به او دارید، رابطه خود را به سطح دیگری برسانید.

 

منبع: پزشکت
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  باید ببینیم الویه مونو دوست داره یا نه

 • ناشناس
  ۱ ۰

  متاسفم برای خودم حتی یک گزینه تو زندگی من نبود که به آینده امیدوار باشم

 • نازنین
  ۰ ۰

  یا خدا 🤣😂😂😂