واکسن‌ نزده ها یک میلیون تومان جریمه می شوند

جانشین پلیس راهور انتظامی کشور از اعمال جریمه یک میلیون تومانی تردد برای مالکان خودروهایی خبر داد که ۲ دوز واکسن کرونا را تزریق نکرده باشند.

واکسن‌ نزده ها یک میلیون تومان جریمه می شوند

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، سردار سید تیمور حسینی جانشین پلیس راهور انتظامی کشور در خصوص چگونگی تردد در جاده های کشور با توجه به بازگشت رنگ بندی کرونایی به نقشه کشور اظهار داشت: در حال حاضر تردد در جاده‌ها بنابر مصوبه قبلی ستاد مقابله با کرونا که در ایام نوروز ابلاغ شده ، انجام پذیر است؛ بدین صورت که تردد در جاده‌ها برای افرادی که دو دوز واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند بلامانع است.

 جانشین پلیس راهور انتظامی کشور تصریح کرد: افرادی که دو دوز واکسن را تزریق نکرده باشند محدودیت تردد داشته و در صورت سفر در جاده های بین شهری به میزان یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.

سردار حسینی اظهار امیدواری کرد که شهروندان با رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی از شیوع دوباره کرونا جلوگیری کنند.

وی گفت: تردد خودروها از طریق دوربین‌های هوشمند رصد شده و برای مالکان خودروهایی که واکسن تزریق نکرده باشند پیامک جریمه ارسال خواهد شد.

سردار حسینی در این خصوص که آیا با بازگشت رنگ‌بندی کرونایی در استان ها   محدودیت تردد اعمال می‌شود یا خیر؛ اظهار داشت: هنوز در خصوص محدودیت تردد با توجه به رنگبندی کرونایی، ابلاغی به پلیس نشده و محدودیت تردد در شهرها و استان ها نداریم.

منبع: فارس
ارسال نظر

آخرین خبر ها