فال ابجد روزانه امروز جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه امروز جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱

به گزارش اقتصادآنلاین، یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد. فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند. فال ابجد امروز ۱۷ تیر را مطالعه کرده و از اتفاقات در مسیر راهتان مطلع شوید.

فال ابجد متولدین فروردین

ابجد فال شما : ب ب ب

 به زودی به خواسته و هدف های خود در زندگی خواهید رسید و مشکلات آینده خود را از بین می برید،، شخصی وارد زندگی تان می شود و به شما کمک های بسیار زیادی می کند. بهتر است نگران اوضاع پولی خود نباشید. به ثروتی می‌رسید که شادمانی بسیاری نصیبتان خواهد شد، اگر قصد ازدواج با شخصی را دارید بهتر است هرچه زودتر این کار را به انجام برسانید که موفقیت بالایی نصیب تان خواهد شد.

با مرد مطلقه که فرزند دارد ازدواج بکنم یا نه ؟

فال ابجد متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما : د آ آ

 حمایت همه جانبه دوستان تان را احساس خواهید کرد و همچنین خانواده تان هم در این موقعیت دشوار در کنارتان هستند پس به هیچ عنوان نگران نباشید. شاید پولی به دست تان برسد که برای آن نقشه های فراوانی بکشید اما بدون آنکه متوجه شوید این پول از دست تان می رود، اشکالی ندارد در آینده ای نزدیک دوباره چنین موقعیت‌هایی نصیب تان می‌شود. اگر روی قول و قرارهای شخصی حساب ویژه ای باز کرده و دل تان می خواهد به او اعتماد کنید متاسفانه مشکلاتی که به وجود آمده مانع انجام این امر می‌شود. نگران نباشید که همه چیز برای تان روشن خواهد شد.

فال ابجد متولدین خرداد

ابجد فال شما : ج ج ب

 خودتان را به دردسر می اندازید و به خاطر انجام این کار ناعاقلانه دچار مشکل می‌شوید اما نگران نباشید که دوستان تان در این شرایط کنارتان هستند و می توانید روی کمک آنها حساب کنید. اگر مجبور هستید حرف های تان را به شخصی اثبات کنید بهتر است با دلیل و منطق این کار را انجام دهید و همچنین با سند و مدرک حرف های تان را بزنید چراکه این فرد کمی بدبین است. پیام عاشقانه ای از شخص ناشناس دریافت می کنید که ممکن است شما را تحت تأثیر قرار دهد اما مراقب باشید که فریب نخورید.فال ابجد متولدین تیر

ابجد فال شما : ج د ب

 اگر در کارهایتان با مشکلی مواجه شده اید اشکالی ندارد؛ صبور باشید و همه چیز را به زمان بسپارید ، مطمئن باشید که بالاخره شرایط به نفع تان خواهد شد. شخصی با حرف‌هایش شما را آزار می‌دهد اما همچنان در مقابلش آرامش به خرج دهید، به زودی از کارش پشیمان می شود و از شما عذرخواهی می کند. مسیری که قصد دارید آن را آغاز کنید به هیچ عنوان به نفع تان نیست و اگر هرچه سریع تر از آن صرف نظر کنید بیشتر به نفع تان خواهد بود.

آرامش یوگا

فال ابجد متولدین مرداد

ابجد فال شما : آ آ آ

 مشکلاتی که اخیرا در زندگی عاشقانه شما به وجود آمده شاید از نظرتان کم اهمیت باشد اما رفته رفته موجب خواهد شد این ارتباط به پایان برسد و باید هرچه سریع تر فکری به حال این وضعیت بکنید. ممکن است شخصی جلوی راه تان سنگ بیندازد و مدام شما را با مشکلاتی مواجه کند. بهتر است در مقابلش ایستادگی کنید و پا پس نکشید. اگر اخیراً حرف هایی به گوش تان رسیده بهتر است نسبت به آنها بی اهمیت باشید، هرچه بیشتر پیگیری کنید کمتر موفق خواهید شد.

فال ابجد متولدین شهریور

ابجد فال شما : آ د ج

 از نظر مالی موقعیت مناسبی برای تان به وجود می‌آید و در واقع شراکتی را آغاز می کنید که می تواند آینده تان را تحت تأثیر قرار دهد پس این دست و آن دست نکنید و هرچه سریع تر این کار را انجام دهید. اگر با فردی کدورت یا مشکلی دارید باید شما در برطرف کردن این مشکلات پیش قدم شوید و غرورتان را کنار بگذارید. ممکن است حرف هایی از جانب همسر و یا شریک عاطفی تان به گوش تان برسد که شما را ناراحت کند اما بهتر است از او توضیح بخواهید و زود قضاوت نکنید.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

فال ابجد متولدین مهر

ابجد فال شما : د د ج

 پول تان را بیهوده صرف شخصی کرده اید و هم اکنون از این کار پشیمان هستید اما اتفاقی است که روی داده و باید به خودتان مسلط باشید، سعی کنید از این پس بیشتر حواس تان را جمع کنید تا به دردسر نیفتید. ممکن است امتحان مهمی پیش رو داشته باشید که زندگی تان را تحت تأثیر قرار دهد، باید خودتان مسلط باشید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. اگر از نظر عاطفی در موقعیت مناسبی نیستید صحبتی منطقی با همسر یا شریک عاطفی تان داشته باشید تا هرچه سریع تر به آرامش برسید.

فال ابجد متولدین آبان

ابجد فال شما : ج ج آ

تعبیر : با کمک یکی از اطرافیان تان به هدف و خواسته های قلبی تان خواهید رسید و مشکلات زندگی تان را از بین می برید. سعی کنید باهوش باشید تا به دردسرهای نیفتید. معاملاتی در پیش رو دارید. بهتر است دست به کارهای ریسک پذیری نزنید که شما را با نابودی و شکست مواجه می‌کند و دردسرهای بزرگی را برایتان به وجود می‌آورد، به مجلسی دعوت خواهید شد که در این مجلس دیدار با شخص مورد نظرتان دارید که احساس آرامش در شما ایجاد خواهد کرد و موفقیت را در زندگی برایتان به وجود می آورد.فال ابجد متولدین آذر

ابجد فال شما : ج د آ

 مراقب کارهایی که در زندگی انجام می دهید باشید. برای موفقیت خود تلاش و کوشش تان را بالا ببرید. شک نداشته باشید که می توانید به هدف هایتان برسید و به موفقیت دست پیدا کنید، سعی کنید برای آرامش گرفتن روح و روان تان سفری در پیش بگیرید تا حال و هوای تان را تغییر بدهد و شما را از حالت کسالت و بی‌حوصلگی خارج کند. اگر در زندگی وابسته به شخصی شده‌اید بهتر است هرچه زودتر این وابستگی را از بین ببرید چون برایتان خطرات بزرگی در آینده به جای خواهد گذاشت و شما را به نابودی می رساند.

فال ابجد متولدین دی

ابجد فال شما : ب آ ب

 در زندگی دیگران را زود قضاوت نکنید. با این کار خودتان را به نابودی و شکست می کشانید و مشکلات بزرگی در آینده برای خود به وجود می آورید، سعی کنید تا چیزی را با چشم خود ندیده اید باور نکنید. به دیگران احترام بگذارید تا مورد احترام و ارزش اطرافیان‌تان قرار بگیرید، به زودی ازدواجی در پیش رو خواهید داشت که احساس فوق العاده عالی در شما ایجاد می‌کند و شما را به خوشبختی و نشاط می رساند.فال ابجد متولدین بهمن

ابجد فال شما : ب آ د

 مراقب مال و ثروتی که در آینده به دست می آورید باشید چون عده بسیار زیادی هستند که می خواهند به شما صدمه بسیار زیادی وارد کند و از شما و اخاذی کنند، سعی کنید باهوش و زیرک باشید تا با دردسرهای بزرگ مواجه نشوید. اگر با همسر خود در زندگی مشاجرات فراوانی کرده اید به زودی این درگیری ها از طرف شما برطرف می شود و آرامش و آسایش در زندگی تان سرازیر خواهد شد، بهتر است انرژی های منفی را از خود دور کنید تا به آرامش برسید.

فال ابجد متولدین اسفند

ابجد فال شما : د د آ

 موفقیت فراوانی در آینده نصیب تان می شود. بهتر است انرژی های منفی را از خود دور کنید تا بتوانید خوشبختی و نشاط را در زندگی خود جاری سازید و به هدف تان نزدیک شوید. اگر قصد انجام تصمیمات مهمی را در زندگی تان دارید سعی کنید با بزرگتر از خود مشورت داشته باشید تا بتوانید به هدف هایتان برسید، از نظر احساسی ضربه بسیاری به شما زده اند اما نگران نباشید؛ زود گذر است و خداوند به شما کمک می کند تا مشکلات آینده خود را از بین ببرید.

فال امروز خود را چطور می بینید؟ نظر خود را درباره فال ابجد امروز در بخش نظرات برای ما بنویسید

ارسال نظر

 • محمد صادق
  ۰ ۰

  عالی

 • پری 💐
  ۰ ۰

  فال قشنگ بود ممنونم از شما 🌹

 • مارتین
  ۰ ۰

  خیلی عالی از روزهای قبل هنر بود

 • مجید
  ۰ ۱

  عالی

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام درودبرشما،برای بنده همیشه درست از آب درمیاد،متشکرم

 • ناشناس
  ۰ ۰

  سلام کامل درست عالی بود ومن بیشتر امیدوار شودم ایشاالله موفق صددرصدمیشم

 • ناشناس
  ۰ ۱

  عالی.همن.چیزی.که.میخواستم

 • خدامراد زنگنه
  ۰ ۲

  باسلام و سپاس ممنون از زحمات شما

 • مهسا
  ۰ ۰

  خوبه⁦♥️⁩😉

 • رضامرادی
  ۰ ۰

  سلام ممنون ازفال کرفتن شما عالی آن چیزی که خودم درخودم دارم راگفتین عینه واقییته کاملادرسته ممنونم ازراهنمایه شما خداون به شما خیربدهد

 • غریب
  ۰ ۰

  ایا این فال حقیقت دارد امیدوار باشم

 • ارزو
  ۰ ۰

  خیلی خوب بود ممنونم ازسایت خوبترن

 • ناشناس
  ۲ ۰

  الکیه همش

 • ایران
  ۱ ۰

  عالی بود از وقتی که فالمو خوندم زندگیم بهتر شده اخلاقم خوب شده بچه هام درسشون بهتر شده سوراخ لایه ازون کمتر شده من که راضیم از فال خدا هم راضی باشه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  عالی بود

 • رها‌
  ۰ ۰

  اخیلی‌عالی‌بود

 • ناشناس
  ۰ ۰

  خوب بود

 • احمدرضا
  ۰ ۰

  عالی ممنون وتشکر

 • سبحان
  ۰ ۰

  بسیار عالیست . شخضا . امروز هر آنچه در فکر و ذهنم بود در فال دریافتم واقعآ حیجانی شدم . تشکر از زحمات تان . من همه روزه دنبال خواهم کرد . موفق باشین

 • سبحان
  ۰ ۰

  سلام ممنونم از زحمات تان . واقعآ عالیست . کاملآ هر آنچه در فکرم بود برایم بیان کردید . تشکر . همیشه دنبال خواهم کرد

 • نهاوندی
  ۰ ۱

  چرا هنوز فال تو ایران رواج داره؟ چــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرا

 • میثم
  ۱ ۰

  ندیدم از این فال واقعیتر دمتون گرم عزیزان سازنده

آخرین خبر ها