این وسایل را همیشه در ماشین خود داشته باشید

ترفندهای زیادی وجود دارد که می‌توانید ازآنها برای رفع مشکلات خودروی خود استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی خلاقیت به خرج دهید

این وسایل را همیشه در ماشین خود داشته باشید

به گزارش اقتصاد آنلاین، ترفندهای زیادی وجود دارد که می‌توانید ازآنها برای رفع مشکلات خودروی خود استفاده کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که کمی خلاقیت به خرج دهید . با این نکات از حل کردن مشکلات خودروی خودتان، بدون هزینه کردن پول، لذت ببرید.

سوهان ناخن برای پوشاندن خراش ها

سوهان ناخن احتمالاً یکی از مفیدترین چیزهایی است که در ماه‌های زمستان باید در خودروی خود نگهداری کنید. وقتی نوار لاستیکی برف پاک کن شما با خاک و برف پوشانده می‌شود، شیشه را به خوبی پاک نمی کند. راه حل این مشکل این است که برف پاک کن ها را بردارید و آنها را با سوهان ناخن تمیز کنید.

سوهان

حالت دهنده مو برای درخشندگی

اگر می‌خواهید ماشین خود را براق نگه دارید و لکه های آب را از بین ببرید، بهترین کار این است که از نرم‌کننده مو استفاده کنید. پس از شستشوی ماشین، نصف فنجان نرم کننده مو را دریک سطل بریزید و آن را با یک پارچه روی ماشینتان بمالید. سرتاسر آن را بشویید وبا یک پارچه دیگر خشک کنید .

حالت دهنده

ظرف غلات به عنوان سطل زباله

چیزهای زیادی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها به‌عنوان سطل زباله در خودروتان استفاده کنید و آن را تمیز و مرتب نگه دارید. اما راحت‌ترین مورد، ظرف های پلاستیکی خالی است که می‌توانید کیسه زباله را داخل بگذارید.

زباله

بطری قرص برای ذخیره سکه

ممکن است تعداد زیادی سکه در خودرویتان باشد که بخواهید آنها را یک جا بگذارید. جمع آوری همه آن‌ها در کیفتان و حمل آن‌ها ممکن نیست، بنابراین ساده‌ترین راه این است که آن‌ها را در یک بطری قرص قدیمی جمع کنید.

دستکش‌های لاستیکی آشپزخانه برای از پاک کردن موی حیوانات خانگی

دستکش‌های لاستیکی را بپوشید و انگشتانتان را در آب فرو کنید تا کمی خیس شوند، سپس آن‌ها را روی صندلی‌های ماشین‌تان بکشید.

منبع: brightside
ارسال نظر

آخرین خبر ها