تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۴

چرا نان باگت ١٠ هزار تومان شد؟

رییس اتحادیه نان‌های حجیم و نیمه حجیم گفت: برای ایجاد رقابت سالم میان تولیدکنندگان واحد‌های سنتی و فانتزی لازم است که آرد واحد‌های سنتی نیز آزاد شود در غیر این صورت امکان اینکه آرد از آنجا به سمت واحد‌های فانتزی بیاید، دور از انتظار نیست.

به گزارش اقتصادآنلاین، رییس اتحادیه نان‌های حجیم و نیمه حجیم گفت: نرخنامه‌ای که در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است درست نیست. لیست قیمت‌های انواع نان فانتزی یاد شده مربوط به نرخ‌های پیشنهادی است که برای بررسی بیشتر تهیه شد و در نهایت تصویب نشد؛ همانطور که در تصویر جدول نامه نیز مشخص است مهر، امضا و شماره‌ای ندارد.

وی ادامه داد: با آزادسازی نرخ آرد مصرفی صنف و صنعت، قیمت انواع محصولات فانتزی نیز به صورت عرضه و تقاضا تعیین می‌شود و دیگر نرخ مصوبی نخواهیم داشت.

رییس اتحادیه نان‌های حجیم و نیمه حجیم تصریح کرد: وقتی که عرضه نان فانتزی به صورت عرضه و تقاضا و فضای رقابتی میان واحد‌ها باشد با وجود افزایش هزینه‌های تولید، محصولات با قیمت‌های کمتری از نرخنامه منتشره به فروش خواهد رسید.

وی گفت: برای ایجاد رقابت سالم میان تولیدکنندگان واحد‌های سنتی و فانتزی لازم است که آرد واحد‌های سنتی نیز آزاد شود در غیر این صورت امکان اینکه آرد از آنجا به سمت واحد‌های فانتزی بیاید، دور از انتظار نیست.

برای مشاهده مشروح خبر مطلب «قیمت نان های فانتزی عرضه و تقاضایی شد» را مطالعه کنید

این مطلب برایم مفید است
۵ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چون نون مفت دادن آخر و عاقبت خوشی نداشته!

 • آرشان
  ۰ ۰

  شما چرا رو افزایش قیمتا ماله میکشید؟ شرم آوره

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بر پدر گرانفروش لعنت

 • رضا
  ۰ ۰

  بهتراست قبل تصویب هر موردی دقیقا تمام جوانب آن توسط مشاوران باتجربه ومتخصص آن ،بررسی گردیده وبعد اعلام شودتامردم در استرس تهیه نان وماکارونی و....نداشته باشند

دیگر رسانه‌ها