تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

مدارس ابتدایی ۶ شهرستان در خوزستان تعطیل شد

دبیر کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای خوزستان گفت: نوبت صبح مدارس ابتدایی ۶ شهرستان خوزستان به دلیل وقوع گرد و غبار در روز شنبه (فردا) تعطیل هستند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، محمدجواد اشرفی در گفت وگو با شبکه سیمای خوزستان اظهار داشت: نوبت صبح مدارس مقطع ابتدایی شهرستان‌های دشت آزادگان، هویزه، حمیدیه، اهواز، کارون و باوی به دلیل وقوع گرد و غبار با تصمیم کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا فردا تعطیل هستند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان افزود: کارکنان ادارات و سازمان‌ها که دارای بیماری قلبی عروقی و ریوی هستند نیز مجاز هستند که در محل کار خود حاضر نشوند.

وی اضافه کرد: با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر تشکیل توده همرفت قوی در جنوب عراق و محدوده هورالعظیم و امکان تاثیر آن بر شهرستان‌های غربی و مرکزی، کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوا تشکیل جلسه داده و این تصمیم را اتخاذ کرده است.

اشرفی ادامه داد: با توجه به اینکه محدوده و شدت اثرا توده همرفتی گرد و غبار قابل پیش بینی نیست، در صورتی که ابتدای صبح فردا با شرایط ناگهانی مواجه شویم، مراتب از طریق مراجع رسمی اطلاع رسانی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، هواشناسی خوزستان احتمال وقوع گرد و غبار همرفتی را تا روز یکشنبه در برخی مناطق خوزستان پیش بینی کرده است.

منبع: ایرنا
این مطلب برایم مفید است
۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها