تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰

آشنایی با رنگ های بهاری برای دکوراسیون خانه

برای روحیه خود پیشنهاد می کنیم در هر فصلی از رنگ های زیبای مناسب آن برای چیدمان خانه ی خود استفاده کنید. در این مطلب شما را با رنگ های شاد مناسب فصل بهار آشنا می کنیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از بیتوته؛ در این فصل هوا گرمتر می شود و شما می توانید با رنگ های زنده فضای خانه ی خود را تازه کنید.

هیچ چیز بهتر از هوای ابتدای بهار نیست، در این فصل گلها شکوفا می شوند، هوا خنک است اما یک گرمای خاصی در هوا وجود دارد. برای اینکه تنوعی را در خانه ی خود ایجاد کنید، بهتر است هر فصل را به خانه ی خود بیاورید. ساده ترین راه برای این کار تزئین خانه برای آن فصل است. گیاهان آپارتمانی جدید. استفاده از رنگ های مناسب برای بالش، کوسن و ... . برای تازه سازی هوای گرم از شمع های شیرین استفاده کنید، همه ی آنها در کنار هم عالی می شوند.

یکی از ساده ترین راه ها برای تازه کردن فضای خود برای بهار، تغییر دادن رنگ چیدمان خانه است. برای یافتن زیباترین رنگ های بهاری سال 2021 ، ما از طراحان داخلی و صاحب نظران خانه پرسیدیم که چه رنگ هایی برای تزئین خانه در بهار هیجان انگیزتر هستند. شاید تغییر دادن رنگ چیدمان خانه ی خود برای هر فصل غیر ممکن و مشکل باشد.

بنابراین برای عوض شدن روحیه ی خود می توانید یک محیط کوچک از خانه و یا دفتر کار یا اتاق کار خود را تغییر بدهید.

حتی می توانید از یک وسیله ی تزیینی و یا وسیله ای روی دیوار خود استفاده کنید تا فضای شما را نشاط بخشیده و به شما در بهار کمک کند.

بهترین رنگ های مناسب فصل بهار :

1- رنگ زرد

زرد فقط ممکن است خوش رنگ ترین رنگ بهاری بین همه ی رنگ ها باشد - و حتی ممکن است امسال آن را بیشتر ببینید. پنتون یک رنگ زرد روشن به نام نورانی به عنوان رنگ سال 2021 انتخاب کرد و آن را به عنوان "زرد با نشاط شاد و درخشان، سایه زرد گرم و آغشته به انرژی خورشیدی" توصیف کرد. سایه ای از زرد را با دوزهای کم در فضای خود قرار دهید. به عنوان مثال، با قرار دادن گل های تازه، بالش های مبلمان، پتو به این رنگ فضای خانه ی خود را بهاری کنید.

رنگ دکوراسیون خانه

2- خاکستری

بسته به نوع استایل آن، رنگ خاکستری می تواند کاملاً بهاری باشد. و این رنگ امسال بسیار زیاد است: همچنین پنتون خاکستری کم رنگ را به عنوان رنگ سال 2021 انتخاب کرد و آن را به عنوان سایه ای طبیعی از رنگ محبوب توصیف کرد. کارشناسان رنگ می نویسند: "رنگ های سنگریزه در ساحل و عناصر طبیعی که نمای ظاهری آنها توانایی مقاومت در برابر زمان را برجسته می کند، خاکستری کم رنگ بی سر و صدا اطمینان می دهد و احساس خونسردی، ثبات و مقاومت را تشویق می کند." آن را با یک رنگ پر جنب و جوش یا روشن برای برخی از قسمت های درخشان بهار جفت کنید.

رنگ دکوراسیون خانه

3- صورتی و یا رنگ سرخی صورت

از زمان شروع شوق "هزاره صورتی" در حدود سال 2016، رژگونه یکی از رنگ های محبوب در تمام طول سال بوده است - اما بدیهی است که در بهار جذابیت خاصی پیدا کرده است. "یکی از دسته رنگ های مورد علاقه ما برای بهار، سفید، شتری / خاکستری مایل به قهوهای و متمایل به رنگ صورتی است، یک طراح داخلی می گوید: "این یک پالت رنگی بی انتها به دلیل بی طرفی است، اما کمی گرما و ظرافت رنگ را به یک فضا می دهد بدون اینکه از حد بالایی عبور کند."

رنگ دکوراسیون خانه

4- آبی روشن

آبی روشن رنگ سال پنتون در سال 2020 بود و احتمالاً امسال نیز شاهد آن خواهید بود. هنگامی که با رنگ سبز تطبیق می شود به خوبی کار می کند، زیرا رنگ ها فضای عالی را به یاد ما می آورند. مدیر عامل یک شرکت اینترنتی می گوید: "هر دوی این رنگ ها بسیار متنوع هستند و می توانند روی دیوار برجسته با طیفی تیره، یا به صورت تکه های رنگی در بالش یا فرش، یا حتی به عنوان مبل راحتی در فضای شما به کار برده شوند." بسته به رنگ و پارچه ای که انتخاب می کنید، هر دوی این رنگ ها می توانند به خوبی به هر سبکی بپردازند - یک مبل مخملی زمردی می تواند واقعاً لوکس باشد در حالی که بالش های کتان آبی کاملاً کلاسیک به نظر می رسند.

رنگ دکوراسیون خانه

5- سبز مریم گلی

هیچ چیز نمی گوید بهار کاملاً شبیه یک سبز ملیح است. یک طراح داخلی می گوید: "سبز دارای سایه های متنوعی است و می تواند تنوع زیادی به خود بگیرد، اما برای بهار ما عاشق یک سبز مریم گلی خیلی ملیح و روشن هستیم". "این احساس بسیار تازه و ارگانیک است و می تواند در هر فضایی مورد استفاده قرار گیرد."

رنگ دکوراسیون خانه

6- شتری

روند صعودی دیگر که انتظار دارید بیشتر از آن مشاهده کنید، چرم های سبک است. یک طراح می گوید: "اکثر مشتریان ما راجع به دوام و ماندگاری صحبت می کنند، بنابراین چرم یک گزینه محبوب برای مبل ها یا صندلی ها است، اما هرکسی چنین مبل سنگین تیره ای را در خانه خود نمی خواهد." "چرم های شتری، رنگ خاکستری مایل به قهوهای یا سفید رنگ بسیار محبوب شده اند و وقتی با مواد طبیعی مانند چوب مخلوط می شوند، می توانند برای ماه های گرم احساس راحتی کنند."

رنگ دکوراسیون خانه

7- مرجانی

این رنگ پر جنب و جوش، باعث نشاط و انرژی شما می شود و هر کجا که از آن استفاده کنید شادی و نشاط بیشتری به شما می بخشد. برای بیانیه های مهم، یک کاغذ دیواری مرجانی را در فضای کوچکی مانند گلخانه، حمام، دفتر خانه یا اتاق لباسشویی خود امتحان کنید.

رنگ دکوراسیون خانه

8- سبز زیتونی

طراحان داخلی پیش بینی می کنند که رنگ های عمیق مانند آبی و سبز زیتونی و سبز شکارچی از برترین رنگ های سال 2021 خواهد بود. اما فقط به این دلیل که سایه های تیره تری دارند، به این معنی نیست که نمی توانند برای بهار روشن شوند. طراح داخلی می گوید: "من عاشق این هستم که از رنگ سبز زیتونی در رنگ، بالش و روفرشی استفاده می شود." "این یک نمونه عالی از رنگی است که به خوبی از بهار و تابستان به ماه های خنک تر منتقل می شود." رنگ را با بسیاری از گیاهان داخلی برای یک جشن بهاری ست کنید.

رنگ دکوراسیون خانه

9- پاستل

سایه های پاستلی از رایج ترین و کلاسیک ترین رنگ ها برای روشنایی خانه شما در ماه های گرم است. یک طراح داخلی می گوید: "ما عاشق استفاده از رنگ های پاستلی نرم و خاموش در بهار هستیم." وی افزود: "آنها نه تنها از فضای خارج تقلید می کنند، بلکه آنها راهی عالی برای وارد کردن تدریجی رنگ پس از ماه های سرد و تاریک زمستان به خانه شما هستند."

رنگ دکوراسیون خانه

10- آبی آسمانی

این سایه آبی به همان اندازه می تواند شاد باشد و روی هر نوع فرش، بالش یا گل آرایی کاملاً مناسب است. یا از این آشپزخانه ایده بگیرید و از رنگ برای بیان واقعی آبی آسمانی استفاده کنید.

رنگ دکوراسیون خانه

11- سفید

یک راه بی عیب و نقص برای روشنایی خانه برای بهار این است که کاملا از رنگ سفید استفاده کنید. اگر چنین امکانی وجود ندارد، سعی کنید عناصر کوچکتری به آن اضافه کنید. به پرده های سفید و شفافی که نور را به داخل عبور می دهند، به پارچه های سفید و گیاهان خانگی تازه وارد فکر کنید.

رنگ دکوراسیون خانه

منبع: بیتوته
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها