تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱

فروش بستنی قیفی ممنوع شد!

نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد، فروش بستنی به صورت جزئی و قیفی در روزهای ماه رمضان را ممنوع و تاکید کرده فقط فروش بستنی کیلویی مجاز است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، معاون فرهنگی و اجتماعی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد با تشریح نحوه فعالیت صنوف در ماه مبارک رمضان در این استان، اظهارداشت: فعالیت استخرهای شنا در روز و فعالیت سینماها در روز و همچنین شب‌های قدر در استان کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است.

سرهنگ علی وارستگی با بیان اینکه فعالیت بستنی‌بندان فقط به صورت کیلویی مجاز است و فروش بستنی به صورت جزئی و قیفی ممنوع است، خاطرنشان کرد: آش و حلیم‌فروش‌ها و کله‌پزی‌ها هم تا یک ساعت قبل از اذان مغرب نمی‌توانند در ماه مبارک رمضان فعالیت داشته باشند.

معاون فرمانده نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: فعالیت رستوران‌ها به جهت رعایت حال مسافران و مردمی که قادر به روزه گرفتن نیستند، به صورت دو شیفت ۱۵ روزه و با پوشش کامل بلامانع است.

وارستگی همچنین از ممنوعیت فعالیت تمامی صنوف اغذیه فروش از جمله کافی‌شاپ ها، قهوه‌خانه‌ها، ساندویچی‌ها، پیتزافروشی ها، پاچینی، کبابی‌ها، باغ‌های تفریحی و سایر صنوف و از اذان صبح تا یک ساعت مانده به اذان مغرب در ماه جاری خبرداد.

وی گفت: بیرون‌برها با رعایت پوشش کامل و سرو نکردن غذا در محل صنفی و رستوران ها و اغذیه فروشی های واقع در پایانه های مسافری و فرودگاه با تایید اماکن انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد می توانند فعالیت داشته باشند.

این مسئول نیروی انتظامی تاکیدکرد که فعالیت اغذیه‌فروشی‌ها و بوفه های مستقر در مراکز درمانی باید به تایید اماکن اطلاعات فرماندهی انتظامی استان برسد.

وارستگی افزود: برای کمک به معیشت مردم، صنوف ذکرشده می‌توانند از اذان مغرب تا اذان صبح فعالیت داشته باشند.

منبع: ایلنا
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    بهشت به زور که میگن اینه

دیگر رسانه‌ها