تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۲

کلاس های دانشگاه آزاد حضوری شدند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی از آمادگی کامل این دانشگاه برای حضوری شدن کلاس‌های درس از چهاردهم فروردین ماه ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، محمدمهدی طهرانچی در باره آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی برای حضوری شدن کلاس‌های آموزشی، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی تجربه خوبی در بحث دانشجویان پزشکی دارد، به طوری که در ایام کرونا نیز ۱۲ هزار دانشجوی رشته‌های علوم پزشکی این دانشگاه، در خوابگاه‌های سراسر کشور حضور داشتند.

وی ادامه داد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام‌ شده و تشکیل ستادهای استقبال از دانشجویان در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی و دریافت دز دوم واکسن کرونا توسط بیش از ۹۰ درصد دانشجویان دانشگاه، آمادگی کامل داریم تا از روز چهاردهم فروردین ماه، پذیرای تمامی دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی در واحدهای سراسر کشور باشیم.  

رییس دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر آمادگی خوابگاه‌های دانشگاه آزاد اسلامی برای پذیرش دانشجویان این دانشگاه، گفت: برای حضور دانشجویان در خوابگاه‌ها، دریافت سه دز واکسن کرونا الزامی است.

طهرانچی افزود: با توجه به اینکه بیش از ۳۸ هزار نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد متقاضی استفاده از خوابگاه‌های دانشجویی هستند، این دانشجویان می توانند با ارایه کارت واکسیناسیون کرونا، از چهاردهم فروردین ماه از امکانات خوابگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کنند. تمامی خوابگاه‌های دانشگاه آزاد آمادگی کامل برای استقبال از این دانشجویان را دارد.

در نخستین جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در سال جدید مصوب شد که از ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ تمام مدارس و دانشگاه‌های کشور به صورت حضوری فعالیت کنند و ساعات کار ادارات نیز به پیش از آغاز کرونا بازگردد.

این مطلب برایم مفید است
۲ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • مریم نیلی
    ۰ ۰

    بله برای پول و شهریه همیشه آماده ی حصوری شدن هستن

  • مریم نیلی
    ۰ ۰

    همش بخاطره شهریه ی بیشتره خدا شاهده که یک ذره بخاطره دانشجو نیست الان چین کرونا هست ایران نیست

دیگر رسانه‌ها